Spausdinti šį puslapį

Skelbia konkursą į laisvas darbo vietas

Gedimino Nemunaičio nuotr. Laisvi etatai atsirado rajono savivaldybės administracijoje vykdant jos reorganizaciją. Gedimino Nemunaičio nuotr. Laisvi etatai atsirado rajono savivaldybės administracijoje vykdant jos reorganizaciją.

Kovo pradžioje Valstybės tarnybos departamentas paskelbė apie konkursus į valstybės tarnautojų pareigas Ukmergės rajono savivaldybės administracijoje.

Laisvi etatai atsirado rajono savivaldybės administracijoje vykdant jos reorganizaciją. Pertvarka palietė beveik visus 16 savivaldybės administracijoje esančių skyrių. Beveik nepakitę liko tik keli.

Kovo pirmosiomis dienomis Valstybės tarnybos departamento tinklapyje buvo  paskelbti konkursai Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyriausiojo specialisto (karjeros valstybės tarnautojo), Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiojo specialisto (karjeros valstybės tarnautojo) pareigoms užimti.

Šią savaitę paskelbtas dar vienas konkursas – Investicijų ir užsienio ryšių skyriaus vyriausiojo specialisto (karjeros valstybės tarnautojo)  bei Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjo (karjeros valstybės tarnautojo) pareigoms užimti.

Valstybės tarnybos departamentui pateikta informacija apie skelbiamus konkursus Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos poskyrio vyriausiojo specialisto bei Personalo ir dokumentų valdymo skyriaus Personalo ir dokumentų valdymo poskyrio vedėjo, Architektūros ir urbanistikos skyriaus dviejų specialistų bei jaunimo reikalų koordinatoriaus pareigoms užimti.

Pasak Personalo ir dokumentų valdymo skyriaus vedėjos Zinos Kurmelienės, pagal galiojančią tvarką departamentas pateiktus dokumentus tikrinti gali 7 darbo dienas.

Pirmosios pretendentų atrankos turėtų įvykti balandžio pradžioje.

Vedėjos teigimu, jau sulaukta šešių pretendentų dokumentų. Keturi iš jų –  į Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjo ir du – į Investicijų ir užsienio ryšių skyriaus vyriausiojo specialisto vietas.

Paskelbus konkursus laisvoms vietoms tikėtina, kad jos bus užimtos per mėnesį ar pusantro.

Ukmergės naujienos

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)