Lietuvos politikos naujienos
Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Kaip ir kasmet, tradiciškai kvietėme „Ukmergės žinių“ skaitytojus dalyvauti mūsų laikraščio prenumeratos loterijos akcijoje.

Ant pastatų stogų kraštų ir fasadų jau pakibo varvekliai.

Arvydas PĖŠINA

Baigėsi Ukmergės kultūros centro vykdyta 15-oji labdaros ir gerumo akcija „Baltas angelas“, kurios metu kasmet prieš Kalėdas renkamos lėšos sunkiai sergančiam vaikui. Šioje „Balto angelo“ akcijoje ukmergiškiai parodė savo gerumą ir paaukojo rekordinę pinigų sumą – daugiau kaip 9 500 eurų.

Į redakciją paskambinęs ukmergiškis pasidalijo mintimis apie Ukmergėje pernelyg ilgai užsibuvusias Kalėdas – iki sausio vidurio nenuimamas kai kurias dekoracijas.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistai pastaruoju metu stebi tendencijas, kad neretai žmonės, net ir jausdami COVID-19 ligai būdingus simptomus, nesiregistruoja tyrimams iškart, laukia ir tris ar keturias dienas. Tuomet seka laikas, per kurį dar laukia laboratorinių tyrimų atsakymų.

Ukmergės mobiliojo patikros punkto ir Greitosios medicinos pagalbos darbuotojai sulaukė dovanos – degalinių tinklas UAB „Circle K Lietuva“ dovanoja kavą iš savo degalinės, esančios Kurėnų kaime. 

Sausio 14 d., apie vidurdienį, parduotuvėje „Lidl“ prie kasos moteris paliko savo piniginę ir trumpam nuėjo iki alkoholio skyriaus.

Sausio 14 d. 8.30 val. Dariaus ir Girėno gatvėje, degalinės „Bemija“ teritorijoje, policijos patruliai sustabdė automobilį BMW 525.

Puslapis 1 iš 760

Krašto turtas
Praeities integracija

Pridavimas

Vilkmerge restoranas

Ar planuojate skiepytis nuo COVID-19?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų