Lietuvos politikos naujienos
Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Spalio 17 d., apie 18.40 val., Ukmergėje, Veterinarijos gatvėje, 68 metų vairuotojo vairuojamas automobilis „Toyota Avensis“ partrenkė į gatvę staiga išbėgusį vaiką.

Spalio 17 d. į VĮ ,,Regitra“ Ukmergės grupę kreipėsi 31 metų vyras, norėjęs įregistruoti automobilį „Audi A6“.

Policijoje buvo gautas skundas dėl apgadinto automobilio.

Spalio 18 d., apie 16 val., Taujėnų miestelyje išgertuvių metu nuo sugėrovo smūgių nukentėjo 35 metų vyras.

Spalio 16 d., apie 13 val., autostrados 64 km automobilis „VW Lupo“ kliudė ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „Opel“ ir iš įvykio vietos pasišalino.

Renkantis avalynę dažnai nuo pasiūlos gausos, batų modelių ir dizaino variacijų ima suktis galva. Todėl neretai mūsų pasirinkimus nulemia prekės kaina. Nesuklysime teigdami, kad galiausiai prekės ženklas bei kaina suformuoja mūsų nuomonė apie tai, ar prekė yra labai ar mažiau kokybiška. Taigi, kodėl iškilus avalynės pasirinkimo dilemai visuomet verta rinktis tik prekes iš aukštos kokybės asortimento?

Rugsėjo mėnesį baigėsi paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Prevencinių priemonių taikymas prieš vilkų ūkiniams gyvūnams daromą žalą“ teikimas. Tai – nauja KPP veiklos sritis, paraiškos šiemet renkamos antrą kartą. Vis tik norinčiųjų pasinaudoti parama netrūksta – preliminariais duomenimis, pateiktos 82 paraiškos. Gamtos apsaugos asociacijos (GAA) „Baltijos vilkas“ tarybos pirmininkas Andrius Laurinavičius džiaugiasi iniciatyva ūkininkų ir vilkų konfliktus spręsti kitaip – taikiai ir humaniškai.

Rudens orai tikrai ne visada lepina šiluma, todėl šiam sezonui svarbu tinkamai pasiruošti. Turbūt kiekvienas mūsų bent kartą yra girdėjęs posakį, kuriame skelbiame, kad nėra netinkamo oro – yra tik netinkama apranga, todėl savo drabužinėje visada pravartu turėti tokių rūbų ir tokių batų, kurie pagelbėtų esant bet kokioms oro sąlygoms.

Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba įspėja, kad, norint išvengti skaudžių nelaimių, iki šildymo sezono pradžios būtina išsivalyti ir sutvarkyti dūmtraukius, juos nubalinti, kad matytųsi aprūkę įskilimai, suremontuoti krosnis, patikrinti jų trauką ir sandarumą.

Puslapis 1 iš 725

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų