Lietuvos politikos naujienos
Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Ukmergės kraštotyros muziejus šiemet švenčia 80-ies metų jubiliejų. Šia proga norime supažindinti su muziejaus įkūrimu ir jo istorine raida.

Pasiruoškite, kad 2024 m. didžiajame ekrane pasirodys daugybė tęsinių, trijų tęsinių ir ankstesnių dalių, įskaitant kai kuriuos filmus, kurie buvo atidėti dėl Holivudo streikų.

Kai ilgą laiką gyvename vienuose namuose, kartais net nesusimąstome, kaip iš tikrųjų patogiai gyvename, kaip pakankamai daug darbų tiesiog pasidaro automatiškai arba neskleidžia jokio garso vien dėl to, kad jame sumontuotas pakankamai kokybiškas įrenginys. Kartais net pačios elementariausios spintelės durelės užsidaro taip gražiai ir be jokio garso, kad mums atrodo, kad toks procesas yra pakankamai natūralus, tačiau iš tikrųjų, visa tai vyksta dėka ypač kokybiškos baldų furnitūros. Tad šiame straipsnyje norime apie ją papasakoti kiek daugiau, kad būtų paprasčiau suprasti, kokią didelę reikšmę ji turi.

Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje (VMVT) nuo vasario 15 d. pasikeitė aptarnavimo tvarka.

Aplinkos ministerija parengė ir pateikė derinti Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklių pakeitimo projektą, kuriame būtų numatytas draudimas žvejybos metu paimti tam tikrų rūšių dideles žuvis.

Vasario 28-osios vakarą Šventupės kaime, namuose, kilo smurtu pasibaigęs konfliktas.

Vilniaus gatvės 92-o namo gyventoja skundėsi „baisia“ šio kiemo danga. Kaip sakė – duobė ant duobės.

Dėl Rusijos karinės agresijos NATO vadovybei raginant išplėsti ginklų gamybą Europoje, Lietuvos gamintojai atkreipia dėmesį į paradoksalią situaciją – pasak jų, šiuo metu galiojantis teisinis reglamentavimas stabdo bet kokius bandymus šalyje vystyti gynybos pramonę.

Puslapis 1 iš 1453

Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų