Praeities integracija
Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Ukmergės rajono savivaldybės taryba praėjusią savaitę pusantros valandos trukusiame posėdyje patvirtino daugiau kaip 40 klausimų. Vienam iš jų nutarta nepritarti.

Siesikuose dviejų aukštų pastate Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centras (PSPC) valdo didžiules, 245 kv. m ploto, patalpas, kurių dalis nenaudojama.

Policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl gegužės 21 d. Jakutiškių kaime esančioje parduotuvėje nutikusio įvykio.

Naktį į sekmadienį, po vidurnakčio, Pramonės mikrorajone buvo užpultas ir sumuštas vyras.

Miesto šventės metu – naktį į sekmadienį – rajono policijos komisariato pareigūnai sulaukė įvairių pranešimų, susijusių su trankia muzika, konfliktais ir alkoholiu.

Ukmergės priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje praėjusią savaitę užregistruota nemažai gaisrų.

Šį savaitgalį Ukmergės rajone, prie Mūšios tvenkinio „Wake parke“ vyks elektroninės muzikos festivalis GLAND.

Daugeliui žinoma, kad renkantis baldus, svarbu atsižvelgti ne tik į jų estetiką, bet ir funkcionalumą. Būtent tai leidžia sukurti patogius namus, kurie pritaikyti tikram gyvenimui – poilsiui, bendravimui, darbui, pramogoms ir kitoms veikloms su šeima bei draugais. Taigi, štai keletas patarimų, į ką atsižvelgti renkantis baldus, kad jūsų namai būtų funkcionalūs.

 „Lidl Lietuva“ pradėjo darbuotojų atranką naujajam logistikos centrui Vilniuje, netoli Lentvario. Bendrovė į savo komandą jau kviečia prisijungti sandėlio grupių vadovus, planuojama, kad kitąmet veiklą pradėsiančiame logistikos centre dirbs apie 200 darbuotojų, užtikrinsiančių kasdienį šviežių prekių pristatymą į „Lidl“ parduotuves.

Gegužės 23 d. 21 val. namuose kilo konfliktas tarp 37 m. ukmergiškės ir jos neblaivaus 60 m. tėvo.

Puslapis 1 iš 1059

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų