Spausdinti šį puslapį

Sulauks paramos maistu ir higienos prekėmis

Šiemet maisto produktai iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo bus teikiami vasario, balandžio, birželio, rugpjūčio, spalio ir gruodžio mėnesiais.

Vasarį maisto produktų krepšelį sudarys miltai, makaronai, ryžių kruopos, cukrus, kiaulienos konservai, konservuota daržovių sriuba, konservuoti žirneliai, saldūs sausi pusryčiai. Visko – po vieną pakuotę.

Šiemet birželio ir gruodžio mėnesiais paramos gavėjams skirtas ir asmens higienos prekių krepšelis.

Ukmergės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyrius primena, kad teisę gauti paramą maisto produktais ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo turi nepasiturintys gyventojai, kurių vidutinės mėnesio pajamos vienam asmeniui neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (187,50 Eur).

 Kai šeimos pajamos vienam jos nariui ar vienam gyvenančiam asmeniui didesnės nei 1,5 VRP, bet neviršija 2,5 VRP dydžių per mėnesį (312,50 Eur), ši parama gali būti skiriama išimties tvarka.

Prašymai dėl šios paramos priimami visus metus.

Miesto gyventojai turi kreiptis į Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centrą (Deltuvos g. 19), o kaimiškų vietovių gyventojai – į savo seniūniją.

Būtina pateikti prašymą, asmens dokumentą, pažymas apie gautas pajamas per paskutinius 3 mėn.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)