Lietuvos socialinės saugos naujienos
Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Kaimyninės savivaldybės šilumos tiekėjas „Širvintų šiluma“ nuo šių metų pradžios atsisakė popierinių sąskaitų. „Ukmergės šiluma“ tikina tokių pokyčių kol kas neplanuojanti.

Ukmergės rajono savivaldybėje pirmadienį buvo aptartos karo prieš Ukrainą pamokos, kalbėta mobilizacijos klausimais bei apie pasirengimą galimoms ekstremalioms situacijoms.

Per Lietuvą toliau tranzitu vežant kad ir gana nedidelius rusiškų grūdų kiekius, norima stiprinti į šalį patenkančios šalies agresorės produkcijos kontrolę.

Lietuvos bankas 2024 m. pradžioje pristatė metinį patikrinimo planą. Nepatekusieji į tikrinamų įstaigų sąrašą lengviau atsiduso, o kiti jau įtemptai ruošiasi patikrinimams. Ko tikėtis gavus „laimingą bilietą“, atsako advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ asocijuotoji partnerė Julija Šlekonytė.

Nuo vasario 13 dienos (antradienio) UAB „Rodsta“ pradėjo vykdyti projekto „Susisiekimo komunikacijų paskirties statinių Jaunimo g. ir Miškų g., Ukmergės mieste, rekonstravimas“ darbus.

Jei galvojate apie vasaros stovyklą savo vaikui, galbūt svarstote, ar ji tinka jūsų vaiko asmenybei. Galbūt jūsų vaikas niekada nėra praleidęs daug laiko atskirai nuo jūsų, išskyrus lankymąsi mokykloje, o gal jūsų vaikas turi ypatingų pomėgių ir jūs nerimaujate, kad stovykloje jis jausis ne savo vietoje.

Atrasti visai atsitiktinai fejerverkai tapo daugelio šventės ir pergalės simboliu. Šimtus tūkstančius žmonių jie pritraukia savo magišku gebėjimu nutvieksti dangų įvairiausiomis spalvomis it kokie stebuklingi netikėti džiaugsmo spinduliai. Tad jei norite pasigrožėti ne tik kasdieniais, bet meniškais ir įspūdingais fejerverkais, prie kurių ištisus metus dirba profesionalai, rezervuokite bilietus į vieną iš žemiau pateiktų pasaulio vietų.

Netekote vieno ar kelių dantų? Tai - ne pasaulio pabaiga. Šiuolaikinė medicina ir gydymo metodai yra taip stipriai pažengę, kad dantų atkūrimas žmonėms nebekelia tiek diskomforto, kiek anksčiau. Implantologijos klinikos ,,Dentaplanas’’ specialistai tiki, kad danties implantai gali vėl pacientą grąžinti į pilnavertį gyvenimą. Norite sužinoti daugiau apie dantų implantaciją? Kviečiame skaityti toliau!

Ar norite atnaujinti savo drabužių spintą, bet dar nežinote, kur ir kaip pradėti? Tada čia rasite daugiau informacijos apie patarimus, kurie padės išsirinkti tik geriausias prekes.

Puslapis 1 iš 1450

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų