Lietuvos socialinės saugos naujienos
Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Elektronikos pasaulyje netrūksta universalių komponentų, be kurių konkrečių mašinų ar įrenginių naudojimas būtų neįmanomas. Puikus tokio priedo pavyzdys – temperatūros jutiklis, leidžiantis užtikrinti visų sistemų veikimą. Žinoma, jo darbas nebūtų labai efektyvus, jei ne temperatūros reguliatorius. Abu šie elementai dalyvauja kiekviename technologiniame ir pramoniniame procese.

Turbūt kiekvienas iš mūsų nori susikurti kuo jaukesnius savo namus bei įdėti dalelę savęs į interjero bei dekoracijų sprendimus. Ne paslaptis, kad miegamasis yra pati intymiausia ir jaukiausia namų vieta, kurioje praleidžiame nemažą savo gyvenimo laiko. Tai reiškia, kad miegamasis ir lova — jūsų atsipalaidavimo bei naujos energijos įkrovos oazė.  O kaip susikurti tokią stebuklingą vietą, kurioje it karaliai mėgautumėtės patalų purumu ir atsipalaiduotumėte nuo sunkių dienos darbų, pataria Cupolus ekspertai. Patalynės gidas, kuriame rasite rekomendacijas kaip išsirinkti aukščiausios kokybės tekstilės gaminius ar aksesuarus. Susikurkite savitą stilių bei individualaus poilsio erdvę, kurioje galėsite pabėgti nuo gyvenimo skubos. 

Ukmergės socialinių paslaugų centras jau pusantrų metų teikia bandomąją paslaugą – pagalbą priimant sprendimus.

Rajone dabar kasdien registruojama beveik po kelis šimtus naujų COVID-19 ligos atvejų.

Aidas Puklevičius

Europos Parlamento internetinėje svetainėje yra labai patogus ir naudingas įrankis paprasčiau pavaizduoti galybę teisinių aktų, kurie svarstomi šioje institucijoje.

Kaitlentės – vienas svarbiausių mūsų virtuvės įrenginių. Naudodamiesi šiuo įrenginiu, galėsime pasigaminti karšto maisto arba jį pašildyti. Tačiau taip pat nesunku pastebėti, kad šiandien kaitlentė sudaro labai didelį pasirinkimą, todėl, nieko keista, kad pirkėjams tiesiog trūksta informacijos ir tai gal lemti tam tikrų mitų atsiradimą. Tad kviečiame susipažinti su teiginiais ir sužinoti, mitas tai ar tiesa?

Ukmergiškė Vladislava pasakojo, kad su Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centru (PSPC) telefonu pavyko susisiekti tik po to, kai, praradusi viltį prisiskambinti medikams, apie tai pranešė mūsų šalies prezidentūrai ir Sveikatos apsaugos ministerijai.

Ukmergės rajono savivaldybė nori apvalyti senamiestį nuo gėdą miestui darančių ir neretai beveik griūvančių sandėliukų.

Skaitmeninė rinkodara – pati galingiausia marketingo priemonė, kuri pasižymi unikalia savybe – ji gali būti transformuojama atsižvelgiant į tai, kokie yra Jūsų numatyti tikslai ir kokia yra Jūsų pagrindinė auditorija. Viena iš priežasčių, kodėl skaitmeninė rinkodara šiandien verslo žinomumo ir pardavimų didinime užima tokią svarbią vieta, yra jos nedidelė kaina. Tai yra labai svarbus privalumas, kuris yra aktualus tiek smulkiam, tiek ir stambiam verslui ar organizacijoms, kurios siekia būti matomos ir nori susikurti gerą įvaizdį.

Puslapis 1 iš 896

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų