Nauji mokykliniai autobusai – dviem Ukmergės mokykloms

Švie­ti­mo ir moks­lo mi­nis­te­ri­ja in­for­muo­ja apie tai, kad šie­met nu­pirk­ti 48 nau­ji gel­to­nie­ji au­to­bu­sai. 19 sė­di­mų vie­tų „Volks­wa­gen Craf­ter“ mar­kės au­to­bu­sų lau­kia ir dvi Uk­mer­gės ug­dy­mo įstai­gos.

 

Juos nu­tar­ta skir­ti Sie­si­kų gim­na­zi­jai ir „Ry­to“ spe­cia­lia­jai mo­kyk­lai.

Nuo nau­jų moks­lo me­tų iš vi­so Lie­tu­vos ke­liais rie­dės 693 mo­kyk­li­niai au­to­bu­sai. Švie­ti­mo ir moks­lo mi­nist­ras Dai­nius Pa­val­kis sa­ko, kad gel­to­nie­ji au­to­bu­sai bus per­ka­mi ir at­ei­ty­je, už­tik­ri­nant ne tik sau­gų mo­ki­nių pa­vė­žė­ji­mą į mo­kyk­lą, bet ir su­tei­kiant dau­giau ga­li­my­bių vai­kams ke­liau­ti į ren­gia­mas eks­kur­si­jas, spor­to var­žy­bas ar­ba kon­kur­sus.

Nau­jie­ji au­to­bu­sai tra­di­ciš­kai mo­kyk­loms bus per­duo­da­mi prieš nau­jus moks­lo me­tus – pas­ku­ti­nę rug­pjū­čio sa­vai­tę.

Mo­kyk­li­niams au­to­bu­sams įsi­gy­ti šie­met bu­vo skir­ti 6 mi­li­jo­nai li­tų.

Švie­ti­mo ir moks­lo mi­nis­te­ri­ja mo­kyk­li­nius au­to­bu­sus per­ka ir per­duo­da sa­vi­val­dy­bėms jau 14 me­tų.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų