Susipažino su biblioteka

Lai­ma JANČIAUSKAITĖ, Uk­mer­gės kul­tū­ros cen­tro Tau­jė­nų fi­lia­lo ve­dė­ja

 

Tau­jė­nų vi­du­ri­nės mo­kyk­los pa­ren­gia­mo­sios kla­sės mo­ki­niai ir mo­ky­to­ja Ge­nė Ba­ro­nie­nė pra­smin­gai ben­dra­dar­biau­ja su Vla­do Šlai­to vie­šo­sios bib­lio­te­kos Tau­jė­nų fi­lia­lo bib­lio­te­ki­nin­ke Gra­ži­na Žu­kaus­kie­ne. Mi­nint Na­cio­na­li­nę bib­lio­te­kų sa­vai­tę, ku­rios te­ma šie­met – „Bib­lio­te­ka yra Ta­vo“, mo­ki­nu­kai pir­mą­kart pra­vė­rė bib­lio­te­kos du­ris.

Gra­ži­nos Žu­kaus­kie­nės nuotr. Nau­jie­ji bib­lio­te­kos lan­ky­to­jai at­si­svei­ki­no, ke­tin­da­mi dar ne kar­tą čia su­grįž­ti.

Vai­kai su­si­pa­ži­no su bib­lio­te­ka, su­ži­no­jo apie kny­gos san­da­rą, kny­gų nau­do­ji­mo­si tai­syk­les. Ma­žie­ji lan­ky­to­jai at­si­ne­šė sa­vos kū­ry­bos kny­ge­lę „Spal­vi­nu­kai“, ku­rią žais­min­gai pri­sta­tė ir pa­do­va­no­jo bib­lio­te­kai.

Čia taip pat ap­si­lan­kė du ne­nuo­ra­mos Pykšt ir Pokšt (kul­tū­ros cen­tro Tau­jė­nų fi­lia­lo dar­buo­to­ja Jur­gi­ta Le­vic­kie­nė ir šių ei­lu­čių au­to­rė), su ku­riais vai­kai žai­dė, kal­bė­jo­si apie šven­tes. Pykšt ir Pokšt pa­pa­sa­ko­jo apie pa­va­sa­rio šven­tę Jur­gi­nes.

Ta­pę bib­lio­te­kos skai­ty­to­jais, ma­žie­ji do­va­nų ga­vo kny­gų skir­tu­kų ir sal­džių me­da­lių. Jie – pir­mie­ji, pa­kvies­ti į lie­pos 14 d. Tau­jė­nų dva­ro svir­ne vyk­sian­čią po­pie­tę „Se­no­jo svir­no pa­sa­kos“, kur vai­kų lauks „Ka­ti­no Mur­klio“ lė­lių te­at­ro spek­tak­lis „La­pės gud­ry­bės“ ir daug siur­pri­zų. Tai vie­nas iš Tau­jė­nų ren­gi­nių de­ka­dos  „Prie dva­ro“ ren­gi­nių, vyk­sian­čių lie­pos 9–18 die­no­mis.

 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų