Triratukas

Ukmergės politikos naujienos

Informuojame, kad dėl vietinės rinkliavos administravimo programos keitimo spalio mėnesį neturėsime techninių galimybių įprastai aptarnauti interesantų, t. y., pažymas ir deklaracijas mokesčio lengvatai gauti vėl bus galima pateikti tik nuo lapkričio 1 d.
Prieš du dešimtmečius suplanuoto naujojo aplinkkelio su tiltu per Šventąją kontūrai jau nubrėžti – iškirstas platus miško ruožas, žymintis kelio vietą. Jis įsirėžia į kelią Vytinė–Vaitkuškis–Ukmergė ties Pivonijos šilu.
Informuojame, kad nuo š. m. rugsėjo 28 d. iki š. m. spalio 10 d. dėl remonto darbų Antakalnio g. bus ribojamas eismas.
Automobilių eismas bus nukreiptas Gedimino–Vasario 16-osios–Klaipėdos–Ramygalos gatvėmis.
Ukmergės rajono savivaldybės tarybai teikiamas siūlymas naikinti draudimą prekiauti alkoholiniais gėrimais švenčių, masinių renginių, parodų, koncertų, teatro spektaklių, cirko, sporto renginių metu.
Į pabaigą eina S. Daukanto ir Lakštingalų gatvių prieigose, 5 ha plote, UAB „Ukmergės šiluma“ statomo 3,6 MW galios saulės elektrinių parko darbai.
Seimas grąžino iki 2020 m. birželio galiojusią tvarką, kai, skiriant gyventojams šildymo ir vandens šildymo išlaidų kompensacijas ar socialinę pašalpą, vertinamas gyventojų nuosavybės teise turimas turtas.
Bendrovė „Ukmergės šiluma“ šiemet mini 50-mečio sukaktį. Jubiliejus buvo paminėtas praėjusią savaitę Krikštėnų dvare surengtoje šventėje.
Praeitas šildymo sezonas prasidėjo įtampa dėl brangstančių energijos išteklių kainų, tačiau blogiausio scenarijaus išvengta.
Ukmergės rajono savivaldybės valdoma UAB „Ukmergės šiluma“, tiekianti šilumą ir karštą vandenį miesto ir rajono gyventojams, įstaigoms bei įmonėms, ypatingą dėmesį skiria aplinkos apsaugai, siekia, kad savo veikla darytų kuo mažesnį poveikį aplinkai. Strateginis bendrovės tikslas – užtikrinti švaresnę, žalesnę, netaršią šilumos ir karšto vandens gamybą.
Nuo balandžio 13 d. Ukmergėje baigtas šildymo sezonas.
Už spalį sunaudotą šildymą ukmergiškiai mokės kone brangiausiai šalyje.
Likus metams iki kitą rudenį vyksiančių Seimo rinkimų, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) Seime pristatė numatomų pokyčių kai kuriose apygardose projektą.
Ukmergėje savivaldybės tarybos sudėtis nežymiai keisis nuo tos, kuri buvo sudėliota rinkėjų valia.
Ukmergiškiai rajono meru išrinko Darių Varną.
Rinkdami rajono merą ukmergiškiai daugiausia balsų skyrė Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ sąrašo vedliui savivaldybės administracijos direktoriui Dariui Varnui.
Rinkėjai, kurie dėl įvairių priežasčių negalės atvykti balsuoti savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose kovo 5 d., šią savaitę jau gali balsuoti iš anksto.
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) surengė generalinę rinkimų dienos repeticiją rinkimų komisijų nariams.

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų