Ukmergės politikos naujienos

Ukmergėje, Vilniaus gatvės pabaigoje, po didesnio lietaus visada telkšo milžiniška bala.
Pora Ukmergės rajono gyventojų atkreipė dėmesį, kad valdžia asfaltuoja kelius, kurie veda į miškus ir nėra intensyviai naudojami. Jie teiravosi, kodėl nuspręsta atnaujinti būtent šiuos kelius. Naujas asfaltas driekiasi į Pivonijos šilą, taip pat į Saveikių-Varžų ir Ratulių miškus.
Kasmet trims mokytojams suteikiamas Ukmergės rajono geriausio metų mokytojo vardas.
Ukmergės Bugenėlių gatvės gyventojas Raimondas papuolė į tikras sparnuočių žabangas. Vyras pasakojo gyvenantis privačiame name, sklypas jo atokesnis, aptvertas tvora. Prieš porą metų įsirengė naują veją. Bet rami vieta džiaugsmo nebeteikia, nes sklypą tiesiog atakuoja varniniai paukščiai – kovai.
Viena ukmergiškė, parskaičiusi laikraštyje straipsnį apie kapinių tvoras, atkreipė dėmesį, kad jame nebuvo paminėta stačiatikių kapinių tvora ir vartai, kurie yra gerokai  pasvirę.
Šią vasarą jau ne pirmas ukmergiškis skundžiasi, kad turistai iš kitų rajonų ir vietiniai neranda Siesikų pilies.
Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) reguliuojamam nepriklausomam šilumos gamintojui – UAB ,,Ukmergės katilinė“ nustatė šilumos gamybos bazinę kainą 5 metų periodui. Ją sudaro leistina gauti metinė pajamų apimtis – 466,039 tūkst. Eur. Projekcinė šilumos gamybos kaina – 2,20 ct už kWh.
Bendrovė „Ukmergės šiluma“ surengė Ukmergės rajono savivaldybės atnaujintos šilumos ūkio veiklos 10-mečio minėjimą. Ši plačiai nuskambėjusi ir daugybę kartų žiniasklaidoje aprašyta istorija dar vadinta šilumos karu. Jos dalyviams įteikti apdovanojimai.
Į redakciją paskambino Pivonijos mikrorajono gyventoja. Ji sakė, kad renovuojamame name, butuose, prie radiatorių diegiami naujoviški skaitikliai, valdomi nuotoliniu būdu. Moteris nuogąstavo, ar tie įrenginiai nėra radioaktyvūs.
Ukmergiškis išsakė pastabą dėl kasmet „Ukmergės šilumos“ atliekamų hidraulinių patikrinimų, dėl kurių gyventojai kurį laiką lieka be karšto vandens.
Trečiadienį, balandžio 29-ąją, Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Dariaus Varno įsakymu baigiamas 2019-2020 metų šildymo sezonas.
Į redakciją paskambinusi moteris abejojo UAB „Ukmergės šiluma“ atsiųstų sąskaitų teisingumu.
Praėjusią savaitę Seime tiesiai A. Verygai į rankas įteikiau peticiją su 20 000 Lietuvos žmonių parašų, kad jis turi būti teisiamas dėl įgaliojimų viršijimo!
Iki rinkimų į Seimą likus mažiau nei mėnesiui visi paruošiamieji darbai jau sustyguoti. Tačiau Deltuvos pietinės apygardos komisijos pirmininkė Diana Mackonienė sako, kad iššūkių ruošiantis jiems būta. Vienas didžiausių – surasti žmones, kurie dirbs apylinkių komisijose.
Dienų iki Seimo rinkimų lieka vis mažiau, o su rinkimais susijusių naujovių netrūksta. Kaip su didėjančiu darbų krūviu ir iššūkiais surengti rinkimus pandemijos laikotarpiu tvarkosi pagrindinis rinkimų organizatorius – Vyriausioji rinkimų komisija, kalbamės su VRK pirmininke Laura Matjošaityte.
PROBLEMA Nr. 1. Kiekvieną dieną vis daugiau Ukmergės ir rajono gyventojų kreipiasi į mane ir praneša, kad ištisas valandas ir net dienas jie negali prisiskambinti į Ukmergės ligoninės ir poliklinikos registratūrą, negali laiku patekti pas gydytojus, jiems nesuteikiama reikiama pagalba, nors Ukmergės ligoninės ir poliklinikos vadovai skelbia, kad dirba 80 proc. pajėgumu!
Praėjusią savaitę savo socialinio tinklo paskyroje paskelbiau, kad Sveikatos apaugos ministras, Valstybės lygio ekstremalios situacijos operacijų vadovas A. Veryga turi būti teisiamas už įgaliojimų viršijimą.
Į redakciją paskambinęs ukmergiškis teiravosi, ar nebus surengti vieši debatai tarp Deltuvos pietinėje apygardoje kandidatuojančių kandidatų į Seimą. „Daug norinčiųjų į valdžią, bet ką jie ketina nuveikti, nežinome“, – sakė vyriškis.

Kuponas Ukmergės žinios

Veterinarijos klinika

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar tikite, kad Baltarusijoje Lukašenka atsistatydins?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų