Ukmergės rinkiminės naujienos, mero rinkimai
Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Gegužės 12 d., ketvirtadienį, po rekonstrukcijos atnaujintas eismas Kauno ir Žiedo gatvių sankirtoje.

Policija skelbia, kad gegužės 10 d., apie pusiaudienį, kavinėje 28 m. vyras užsipuolė uniformuotus pareigūnus.

Policijos komisariate šią savaitę pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Jasiuliškio kaime apvogtų garažų.

Ūkininkas Valentinas Genys juokauja: visą darbą už dyką jo ūkyje nudirba dirvožemio bendruomenė. Jam reikia tik stebėti ir pasirūpinti tais milijardais gyvasties, kurie aprūpina mus visus kokybišku maistu. Tą jis savo gamtą tausojančiame, ekologiniame ūkyje daro jau kelis dešimtmečius, neardamas žemės ir nenaudodamas jokių chemikalų.

Gegužės 5 dieną Vilniaus rotušėje po dvejų metų pertraukos vyko tradiciniai Sveikatos apsaugos ministerijos organizuojami Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai.

Artėjant birželio 18 dienai, kuomet didžioji dalis Lietuvos namų ūkių turi sudaryti nepriklausomo elektros tiekimo sutartis, „Ignitis“ informuoja, kad to nepadarę vartotojai gali patirti didesnių išlaidų.

Arvydas PĖŠINA

Ukmergėje praėjusį savaitgalį vyko rajono stalo teniso pirmenybės. Jose rungtyniavo 12 vyrų ir 6 moterys.

Kultūros centre praėjusią savaitę vyko mūsų rajono savivaldybės ir Europos inovacijų partnerystės veiklos grupės „Innofood Hub“ organizuota sandorių-kontaktų mugė „Viešojo maitinimo gerinimas, tobulinant biologiškai vertingų vietos maisto produktų tiekimą“.

Praleidžiant ilgas valandas biure, dirbant kompiuteriu stokojama fizinio krūvio ir judėjimo. Pradeda varginti nugaros skausmai, tinsta kojos, o, galiausiai, krenta darbo našumas. Kai kamuoja nemalonūs pojūčiai ir trūksta dinamikos, apie kūrybą ir sėkmę nebėra kada ir begalvoti. Užkirsti kelią ilgo sėdėjimo padariniams – paprasta. Tereikia pasirinkti tinkamus biuro baldus, o ypač – ergonomišką stalą. Taigi, kaip išsirinkti reguliuojamo aukščio stalą, kad būtų užtikrinamas modernumas ir funkcionalumas darbui biure arba namuose?

Puslapis 1 iš 933

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų