Spausdinti šį puslapį

Po rajono mero pasisakymo – į teismą

Rolandas Janickas Rolandas Janickas

Dėl rajono mero Rolando Janicko viešai pasakytų žodžių grupė rajono gyventojų pasijuto įžeisti ir kreipėsi į teismą.

Į Ukmergės rajono apylinkės teismą dėl garbės ir orumo gynimo kreipėsi 12 ukmergiškių.

Juos įžeidė tai, kaip Ukmergės rajono vadovų ataskaitiniame susirinkime su rajono gyventojais rajono meras R. Janickas išsakė savo nuomonę klausimu apie budinčius greitosios medicinos pagalbos postus.

Po prašymu grąžinti tris postus surinkta beveik 4000 gyventojų parašų.

Tuo tarpu meras viešai suabejojo parašų rinkimu svarstydamas, neva žmonės prieš pasirašant galėjo būti suklaidinti ar patys nesuprato situacijos esmės.

Rajono gyventojai teismo keliu siekia R. Janicko atsiprašymo. Tuo pačiu reikalauja, kad būtų toliau sprendžiamas greitosios medicinos pagalbos postų klausimas.

Rajono meras R. Janickas trečiadienį sakė jokios oficialios informacijos apie galimą teismo procesą dar negavęs.

„Tikrai nesijaučiu nieko įžeidęs“, – sakė rajono vadovas.  Pasak jo, rajone buvo nuspręsta išlaikyti kaimo medicinos punktus – tai buvo svarbiausias prioritetas.

Tokį pasiūlymą pateikė specialiai sudaryta darbo grupė. Antras svarbus prioritetas – naujų „greitosios“ automobilių įsigijimas. Tačiau savivaldybei išlaikyti ir papildomą, pagal gyventojų skaičių Ukmergei priklausantį „greitosios“ ekipažą, pasak mero, lėšų neužteks.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)