Spausdinti šį puslapį

Turi naują darbuotoją

Ukmergės rajono savivaldybėje šią savaitę pareigas pradėjo eiti naujas darbuotojas. Investicijų ir užsienio ryšių skyriaus vyr. specialistu dirba Rokas Jasaitis.

Konkursas į šią vietą buvo skelbtas bent kelis kartus. Tačiau tinkamų kandidatų vis neatsirado.

R. Jasaitis buvo priimtas ne konkurso, o perkėlimo tvarka, nes jis prieš tai dirbo valstybės tarnyboje – Finansų ministerijos Europos Sąjungos investicijų departamento viename iš skyrių.

35-erių metų vyras pasakojo departamente dirbęs 11 metų, tad jau buvo atėjęs metas pokyčiams. Pats yra ukmergiškis. Nors anksčiau gyveno sostinėje, sako niekada nebuvo nutolęs nuo savo miesto, tad džiaugiasi čia pradėjęs dirbti.

R. Jasaitis – ne pirmas tarnautojas, į Ukmergės savivaldybę atvykstantis iš sostinės ir įdarbinamas ne konkurso, o perkėlimo tvarka.

Ukmergės rajono savivaldybė šiuo metu sunkiai suranda trūkstamus darbuotojus – į kai kurias vietas konkursai skelbiami, tačiau norinčiųjų neatsiranda.

Kitą savaitę savivaldybėje vyks konkursas ir dar vienoms pareigoms užimti.

Iš darbo išėjus savivaldybės gydytojui Vytautui Motiejūnui ši vieta liko laisva. Konkurse kol kas ketina dalyvauti vienas kandidatas. Kadangi tai nėra padalinio vadovo pareigybė, pirmame konkurse užtenka ir vieno kandidato. 

Kitą savaitę numatytas dar vienas konkursas – Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyr. specialisto pareigoms užimti. Dalyvauti ketina du kandidatai. Beje, šis skyrius jau ilgą laiką neturi ir vedėjo. Konkursai buvo skelbti, bet nesėkmingai.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)