Rajono meras Rolandas Janickas į salės vidurį atėjo su visa tribūna. Gedimino Nemunaičio nuotr. Rajono meras Rolandas Janickas į salės vidurį atėjo su visa tribūna. Gedimino Nemunaičio nuotr.

Ukmergės rajono vadovai pirmadienį pateikė savo veiklos ataskaitą visuomenei – kultūros centre surengė susitikimą su ukmergiškiais. Tiesa, jis buvo labai negausus, klausimų užduota mažai, o diskusijų visai nebūta.

Į pirmadienį vykusį renginį kultūros centro salėje susirinko tiek mažai žmonių, kad rajono merui Rolandui Janickui teko griebtis gudrybės. Su visa  tribūna jis persikraustė į salės vidurį – arčiau žmonių. Čia trumpai papasakojo apie svarbiausius praėjusiais metais rajono savivaldybės tarybos priimtus sprendimus.

Per metus vyko 15 tarybos posėdžių. Du iš jų – išvažiuojamieji, du – iškilmingi. Per metus priimta per 300 sprendimų. Kai kurie iš jų – itin aktualūs.

Kaip vieną iš tokių meras įvardijo savižudybių prevencijos programą, kuri, tikėtina, sumažins savižudybių skaičių. Tarp svarbių sprendimų minėta Pramonės, Dukstynos ir Pivonijos kvartalų energetinio efektyvumo didinimo programa bei prie Žirnajų ežero savivaldybės įsigytas sklypas – dabar visi rajone esantys vandens telkiniai turi viešus, neprivatizuotus priėjimus.

Savivaldybė visiems pernai rajone gimusiems naujagimiams įteikė po 100 eurų vertės naujagimio kraitelį. Šias dovanas gavo daugiau nei 250 ukmergiškių šeimų. Taip pat pasirūpinta, kad visi norintieji patektų į vaikų darželius-lopšelius – įstaigose įrengtos papildomos grupės.

Ukmergė pirmoji šalyje dviejuose vaikų darželiuose inicijavo vietinės ekologiškos produkcijos vartojimą bei gavo už tai Žemės ūkio ministerijos apdovanojimą – „Auksinę krivūlę“.

Pasidžiaugta, kad pernai sutvarkytas miesto piliakalnis su prieigomis, Ukmergėje gimė po šalį keliauti skatinantis turizmo projektas „Surink Lietuvą“.

Parengta rajono mokytojų profesijos prestižo didinimo programa, iki 20 proc. padidintas darbo užmokestis visiems rajone dirbantiems socialiniams darbuotojams, taip pat patvirtinta mokytojų, bibliotekininkų, kultūros darbuotojų bei kitų savivaldybės specialistų kelionės į darbą kompensavimo tvarka.

Prisiminti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui skirti renginiai. Net 600 ukmergiškių dalyvavo jubiliejinėje Lietuvos dainų šventėje „Vardan tos...“

Ypatingai paminėta Vietos savivaldos diena – sušauktas iškilmingas visų kadencijų savivaldybės tarybos posėdis.

Praėjusiais metais savivaldybė priėmė kvietimą dalyvauti Kinijos „Šilko kelio“ projekte, pasirašytas ketinimų bendradarbiauti protokolas su Sakartvelo Caledžichos savivaldybe.

 

Atsiskaitė direktorius 

 

Trumpai apie pagrindinius nuveiktus darbus papasakojo ir Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas.

Informavo, kad pernai patvirtintą rajono biudžetą pavyko įgyvendinti 100,9 proc. Daugiausiai išlaidų – 49 proc. – biudžete skiriama švietimo programai, 16,3 – socialinei apsaugai.

Akcentuotas proveržis skiriant sunkiai besiverčiantiems asmenims socialinius būstus – dabar šioje eilėje – tik 63 šeimos, kai ankstesniais metais būdavo keli šimtai.

Buvusiuose Ukmergės vaikų globos namuose įrengti 35 socialiniai ir 4 tarnybiniai butai, duris atvėrė atnaujintas Ukmergės ligoninės Vidaus ligų skyrius, atidaryti Nakvynės namai, remonto darbai baigti Veterinarijos ir Sodų, o pradėti – Klaipėdos ir Paupio gatvėse.

Ukmergės švietimo pagalbos ir savivaldybės priešgaisrinė tarnybos pernai šventė įkurtuves naujose, o Meno mokyklos Dailės skyrius – atnaujintose patalpose. Pavyko rekonstruoti buvusį apleistą pastatą, kuriame įsikurs Tolerancijos centras.

Mieste įrengtos 43 antžeminės atliekų surinkimo konteinerių aikštelės ir įsigyti 265 rūšiavimo ir mišrių atliekų konteineriai.

Komunalinių atliekų mokestis ne tik nedidėjo, bet ir sumažėjo.

 

Atskiru leidiniu

 

Rajono meras ir administracijos direktorius savo veiklos ataskaitas praėjusią savaitę teikė svarstyti ir savivaldybės tarybos posėdyje. Joms buvo pritarta balsuojant.

Tąsyk meras pasveikino drausmingiausius rajono savivaldybės tarybos narius. Paaiškėjo, kad per ketverius kadencijos metus nė vieno savivaldybės tarybos ir nė vieno komiteto posėdžio nepraleido Vytautas Česnaitis.

Jau penktus metus raštu veiklos ataskaita pateikiama atskirame leidinyje. Tiesa, jame nėra nurodyta, nei kokiu tiražu, nei kokia firma maketavo ir spausdino ataskaitą. Ir tas politikams užkliuvo.

Meras tikino, kad vyko viešieji pirkimai ir darbus atliko konkursą laimėjusi įmonė. Leidinys išleistas 1 300 egz. tiražu ir yra nemokamai dalijamas visiems norintiems.

 

Gavo 1 261 piliečio laišką

 

Gyventojams išsami ataskaita pateikta interneto svetainėje www.ukmerge.lt. Joje – įvairiausi savivaldybės administracijos struktūrinių padalinių ir seniūnijų veiklų duomenys.

Be kita ko, joje rašoma, kad Ukmergės rajono savivaldybės administracijoje pernai užregistruoti 7 499 gaunami dokumentai iš įvairių įstaigų, įmonių ir organizacijų. Siunčiamų dokumentų užregistruota 6 075.

Savivaldybės administracija gavo 1 261 piliečio laišką, iš jų 75 – kolektyvinius. Pagrindiniai klausimai, dėl kurių kreipiasi gyventojai, – socialinio būsto, vietinės rinkliavos, kelių priežiūros, žemės ūkio reikalų, turto privatizavimo, patalpų nuomos bei kiti.

 

Kandidatų klausimai

 

Labai trumpai pasisakė ir keli rajono savivaldybės tarybos nariai – Kaimo ir aplinkosaugos komiteto pirmininko pavaduotojas Vidmantas Krikštaponis bei Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkas Vytautas Česnaitis.

Susirinkusiesiems pasiūlyta užduoti klausimų. Tačiau paprasti ukmergiškiai tuo nepasinaudojo – neuždavė klausimų nei žodžiu, nei raštu. Turėjo ko pasiteirauti tik politikai – kandidatai į savivaldybių tarybas ir merus.

Teiravosi dėl galimybės išasfaltuoti Vidiškiuose bent vieną gatvę. Pasak mero, Vidiškių seniūnijai net daugiau nei kitoms skirta lėšų gatvių remontui. Čia neseniai darbai atlikti Rečionių gyvenvietėje bei išasfaltuotas kelias link Jasiuliškių. Taip pat priminė, kad gatvės ir keliai rajone tvarkomi pagal eiliškumą, o eiliškumas iš dalies priklauso ir nuo gyventojų aktyvumo.

Užduotas klausimas apie pernai užstrigusius projektus ir didžiausias problemas. R. Janickas vardijo pernai turėjusį būti pradėtą, bet taip ir nepajudėjusį miesto centro viešųjų erdvių projektą, pradėtas, bet nebaigtas suremontuoti gatves. Tačiau teisinosi, kad kalta ne savivaldybė, bet bankrutavę darbų rangovai ar vilkinami projektų dokumentai.

Teirautasi dėl seniūnaičių darbo – siūlyta dokumentais įforminti būtinybę jiems atsiskaityti prieš seniūnaitijų gyventojus. Mero manymu, to nereikia, nes seniūnaičiai dirba neatlygintinai, yra visuomenininkai. Reikia tik džiaugtis, kad apskritai tuos žmones pavyksta prisikalbinti eiti pareigas. O be to, visi jie dalyvauja seniūnaitijų susitikimuose su gyventojais ir rajonų vadovais. Viena iš seniūnaičių pasidalijo mintimis apie gyventojų pasyvumą ir pastangas, kurių prireikia norint sukviesti žmones į susirinkimus.

Pabaigoje meras pasidžiaugė, kad bebaigianti kadenciją savivaldybės taryba buvo kaip niekad vieninga, einanti viena linkme. Jos nariai vieninteliai tarp kitų šalies savivaldybių kartu vyko į kvalifikacijos kėlimo mokymus.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Komentarai  

+19 # ??? 2019-02-07 16:58
O ka su tais durniais diskutuoti? Pasiklausyti panegiriku ir tusciu priesrinkiminiu pazadu? Aciu jau prisiklausem.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+23 # Senis 2019-02-07 17:35
Rajonui skubiai reikia reanimacijos. Šie žmonės nieko negali. Jei dar toliau taip kapstysimės vietoje, joks jaunimas šiame mieste nepasiliks. Dabar dar lieka vienas kitas. Bet rajono valdžia visai nesistengia. Buvo galimybė vystyti futbolą – praganyta. Apie karinio miestelio tvarkymą, tik kalba ir daugiau nieko. Paupiai netvarkomi. Perkami kažkokie nesąmoningi lopinėliai žemės prie ežero, prisidengiant, kad čia tipo „labai reikia“. Tiltas tuoj nugrius, naujo pastatyti neįgalūs (tai kam ta savivalda?) Miestas pasikeitė. Daug žmonių persikelė gyventi į sodus, pasistatė Narbuto gamykla. Kaip į tai sureagavo rajono valdžia? Niekaip. Autobusų parko Prabišas nosį krapšto, bet piršto nepajudina, kad atsirastų nauji maršrutai – iki Narbuto gamyklos, žiedo gatvėj, Dukstynos, Pušelės, Armonos soduose. Kaip važiavo prieš 20 metų, taip ir važiuoja. Butų ūkio Pocius pampsta nuo svetimų pinigų, įmonė nuostoliuose, o pokyčių kaip nėra, taip nėra. Galiu tęsti ir tęsti. Mieli žmonės - keiskim valdžią
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
-14 # Jaunas 2019-02-07 18:58
Keistas senis, atrodo tik Ukmergėje išvažinėja jaun jaunimas, o kiti rajonai pilni.... Narbute trūksta parkavimo vietų ar visus norim į autobusus susodinti... Statybos nevyksta, keliai neremontuojami, pastatai nerenovuojami... Reiks seniui akinius nupirkti.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+18 # Jaunam durneliui 2019-02-07 19:57
Matai, tik tai ką nori matyti. O kad viskas daroma nemokšiškai ir iš kitos pusės, tai nenori matyti? Na irgyvenk taip. Nusipelnei tokio miesto.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
-12 # Seniui 2019-02-08 10:00
Svarbu komentaruose pasiskūsti, o kad nueiti ir viską į akis išdrėbti tai jau per mažai smarvės turi? Ir visiems tas pats galioja, jeigu mokat tik už akių skųstis ir daugiau piršto pajudint nenorit - geresnio gyvenimo nesitikėkit :)
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+25 # Tai kad 2019-02-07 21:47
Ner i ka keist. Tas pats per ta pati. Nauju veidu nera. Tie patys laksto, kaip k....os per skirtingas partijas ir komitetus ir zada utopijas. Durniam vis vien, protingiem - neviltis.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+13 # į Tai kad 2019-02-07 22:08
Na tikrai neagituoju, pats abejoju, bet tikrai yra šviežio kraujo rinkimuose. Man jau nesvarbu, kad ir Kazėnas. Atmeskim visas jo nesąmones, tačiau proto turi. Buvo anksčiau kažkokio miestelio meras. Imkim Zeziulevičių. Na taip, teistas, yra apgavęs žmonių ir t.t. Bet kiek mačiau, tai labai rimtai žiūri į miesto reikalus. Gal aš ir klystu. Na Varnas, buvo valdžioj, bet kai matė nesąmones tikrai oponuodavo. Be to komanda atrodo įdomiai. Tas pats Kalesnikas neleisdavo daryti nesąmonių. Dar yra Vilčinskas. Tas tai tikrai bent nesusitepęs, turi energijos. Pivoras? Bent jau principus turi. Kai išdūrė Armanavičius - pasitraukė iš liberalų. Turi pažinčių, patirties. Tikriausiai dar niekad nebuvo valdžioj. Yra kam duoti šansų. Tegul didžiosios partijos prasivalo. Tokių kaip konservatorių nebeliko Kėdainiuose. Tegul ir Ukmergėj gauna sukrėtimą. Tegul nekiša fuflo. Socdemai iš viso išsikerojo, išnaglėjo. Kur tik nepasisuksi, patupdyta po partinį. Visuose UAB'uose. Gana. Man tai jau atsibodo.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+19 # Pastaba 2019-02-08 23:33
Kalesnikas jau 3 rinkimai vis su kitais eina i rinkimus.Kaip vejo blaskomas sapelis tik bando islaikyti silta vieta butu ukyje.Visa Varno saika tai partiniai pabegeliai bandantys mulkinti zmones apie "nesvarias" partijas.Cia ta pati Darbo partija kurie buvo valdzioje ir svaiste biudzeta tik atskilo.Dar prisijunge keletas is kitu partiju ir is dabartines tarybos.Dar vysnaite ant torto: gejus gana aukstoje pozicijoje.Tik geju paradu per israustas gatves Ukmergei ir betruko...
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+15 # Tai kad 2019-02-09 01:59
Belieka tik audringos ovacijos ir aplodismentai. Komentaras tiesiaia i desimtuka :)
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+2 # JUOZAS 2019-02-09 22:39
Armanavičius neišdūrė jį patį norėjo išdurt bet nepavyko, o kad išėjo tai gal nuėjo kur geriau rado
Juozas
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+5 # Armanui 2019-02-09 23:05
O sveikas, Juozai. Kas geresnio? Dar chaltūrini? Neseniai prie kultūrkės buvau. Tos, kurią su Varžgaliu renovavot. Achujienai atrodo, kaip OSB plokštėm apkalta. Bet kaip tokiam kaimui, gerai, ane?
Na kaip gi Pivoro neišdūrei? Išdūrei. Gi jis irgi norėjo, kad balsų už jį užpirktum, bet neužpirkai. Tai ir supyko.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
0 # JUOZAS 2019-02-10 17:08
Nu jo reiktų nusiplaut na jau kaip ir beveik 20 metų praėjo dar kaip sakai nenukrito o daug kur jau ir sugriuvo.
Matyt nevertas buvo ,bet čia neišdūrimas.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+5 # Armanui 2019-02-10 19:50
Dar perduok linkėjimus Veterinarijos 8 namui, Policijos komisariatui, Ligoninei ir dar daug daug kitų laimingųjų, katrie turėjo malonumo turėti su tavim reikalų (ir tavo katilinėmis).
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+3 # Juozas 2019-02-11 11:01
Kas kaltas kad išsigriovė tas katilines kas neišsigriovė tai ten gerai ,be abejo jas reikia prižiūrėt na dabar moka apie 25 proc. brangiau tai jų pasirinkimas, ir nėra ko ir kam aiškinti kad brangu.Tamsta su skaičiukais gal nelabai bendrauji, tik jaučiu kad kažkoks pyktis valdo Jus
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+2 # Robertas 2019-02-17 17:26
Pivoro neišdursi jis kietas komjaunimo vadas.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+4 # Pasiulymas 2019-02-12 11:21
Cituojamas Tai kad:
Ner i ka keist. Tas pats per ta pati. Nauju veidu nera. Tie patys laksto, kaip k....os per skirtingas partijas ir komitetus ir zada utopijas. Durniam vis vien, protingiem - neviltis.

Tai kelkite savo kandidatura jei niekas netinka!
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+19 # Ruta 2019-02-08 10:56
už tų visų nevykusių užtemptų projektų, jų vykdytojų - tu pačių tik pakeistais pavadinimais slepiasi viena šviesi savivaldybės ponia,kurią labai myli meras, kuri pati labai myli krepšinį ir keliones, bet nemegsta darbo .Del tokių darbuotojų klimpsta projektai, žlunga ir meras :(
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+24 # Rutai 2019-02-08 12:25
Taip :D pritariu. Aš irgi esu girdėjęs, kad ponia R.B. yra geras rankinis stabdis. Pasirodo tiesa. High five 8)
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+14 # Tai kad 2019-02-08 22:24
projektus stabdo tinginiai savivaldybes klerkai ir galimai nepilno proto kai kurie tarybos nariai.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+15 # To Rutai 2019-02-08 22:53
Prirariu Rutai 200 proc.Lb tikiuosi kad naujas meras nelaikys tokiu pasikelusiu,nieko nedi
rbanciu,uzsiiminejanciu darbo metu visa
i kt reikslais zmoniu.Visa savivaldybe zino kaip ji dirba tiksliau nedirba, Jei ne mero stogas,seniai butu gatveje
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+18 # Nezinantiems 2019-02-08 23:08
Labai aisku del ko ja laiko , paziurekit kas laimi projektus visu erdviu tvarkymui Ukmergeje- tos pacios 2 firmos su kuriom ji dirba n metu,savivaldybej tos firmos puikiai zinomos,viena neseniai tik pavadinima pakeite. Kas gali paneigti kad cia ir yra jos raktas i nelieciamybe,nesiskaityma su bendradarbiais.Viltis kad liko nedaug,tik pora men palaukti.Aisku jei meras liks tas pats tai nieks nepasikeis.Keliones jega:)
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+16 # Pritariantis 2019-02-09 00:55
Super, žmonės, kalbėkite. Širdis džiaugiasi. Gal pagaliau bent komentarai atvers žmonėms akis. Rinkėjai net neįsivaizduoja, kas darosi mūsų valdiškuose namuose. O darosi baisūs dalykai. Kam iš viso tokia savivalda? Jos gi tikslas susitvarkyti ūkinius dalykus, kitaip sakant savo kiemą. Dabar Ukmergėj yra labai lengva įvardinti jos bėdas, nes jos jau darosi skaudžios. Baisūs keliai, kur pažiūrėsi baisu, senamiestis užmirštas, sugriuvęs. Jokių erdvių žmonėms. Viskas užleista. Valdžia tik teisinasi, kad pinigų nėra, bet ir toliau švaisto visokioms nesąmonėms. Yra tik saviems, per konkursus. Dalinasi ponai pinigus ir postus labai netalentingai, nes labai aiškiai matosi. Bet jie jau nieko nebebijo, nes labai ilgai visiems buvo nusišikt. Žiūriu dabar bent žmonės kyla. Pradeda į komentarus lysti tiesa. Kažkada tikrai būna gana. Gaila Janicko, jam teks šis laikas, kai visiems pasidarė nebe dzin. Nors jis tik atpirkimo ožys. Didieji “strategai” čia petronis su agne.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
0 # Vycka 2019-02-10 14:23
O tai už ka balsuoti? Uz ka balsuoti? Visi rasot kad reikia naujo mero, tai kuris is kandidatu vertas buti meru? As kazkaip ties balciuniene ar petroniu buvau apsistojes, bet matau, kad sakot , jog jie netinkami rinkti. Kiti kandidaduojantys pakankamai seni veidai. Tai kuris vertas buti meru??
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+1 # Gyventojas 2019-02-10 14:40
Kažkas tarp Vilčinsko, Zeziulevičiaus ir Varno
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
0 # Vycka 2019-02-10 21:21
Zmogus su teistumu (ypac ne su vienu) nevertas buti ukmerges meru. Todel jis is manes balso tikrai negaus. Apie kitus reikia pasidometi. Aciu
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+14 # Gyventojas 2019-02-10 21:50
Na gal ir taip. Bet jis vienintelis siūlo Šilumos, Butų ūkio ir Vandenų sujungimą. Čia jau vertas dėmesio dalykas. Širvintos taip padarė, dabar taupo ir džiaugiasi. Išmėte von išlaikytinius. Mums irgi reikia taip padaryti. Visi kiti, sisteminiai, tikrai to nedarys.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+7 # ok 2019-02-11 16:20
Del teistumo,tai mintyse reikia tureti toki dalyka,kad jie visi turetu būti teisti.Juk visi yra vagys ir aferistai,visi be išimties.Tik vieni yra gudresni ir turi geresni stoga.Štai koks yra skirtumas.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+5 # Stebetojas 2019-02-11 19:32
Pasidomekite Varno istorija. Ypac kai dirbo Antksciu policijoje ir kodel is jos isejo.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
0 # ZUIKIS 2019-02-17 17:10
Tarp vilko ir mergos pasirinkimas
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+13 # Ukmergietis 2019-02-08 23:18
Akivaizdu kad reikia naujo mero kuris neturi jokiu sasaju su dabartine valdzia.Kaip rodo ukzinios balsavimas zmones supranta ka reikia palaikyti ir ju kandidatas pirmauja.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+10 # Ukmergiečiui 2019-02-09 00:58
Na gal tiek to. Tą pirmaujantį galima įleisti į Tarybą, bet ne į merus. Aišku, kad reikia ne tik naujo mero, bet naujos koalicijos. Visiškai naujos. Kad joje neliktų Socdemų, konservų, DP. Manau tikrai blogiau jau nebebus.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
-1 # Tai kad 2019-02-09 01:42
Jūs patys esat durnių krūva :D :lol: :D :lol:
Kasininko hienos :)
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+10 # Stebetojas 2019-02-09 14:24
Tai kad pirmauja ne socdemu ir darbo partijos buves narys .
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+6 # Stebėtojui 2019-02-10 19:53
Čia tie veikėjai pastoviai keičiasi vietomis. Jau daugiau balsų, nei iš viso žinančių, kad toks laikraštis yra. Matyt gerai sportuoja su IP pakeitimais. Šaunuoliai, tik jums tai nepadės.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+7 # Stebetojas 2019-02-11 19:38
Cituojamas Stebėtojui:
Čia tie veikėjai pastoviai keičiasi vietomis. Jau daugiau balsų, nei iš viso žinančių, kad toks laikraštis yra. Matyt gerai sportuoja su IP pakeitimais. Šaunuoliai, tik jums tai nepadės.

Ar nebusi kartais konservatorius verkiantis kad jums nesiseka ir kaip jusu tete sake kas uz jus nebalsuoj tas sunauja?
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+5 # Stebetojas 2019-02-11 19:35
Cituojamas Ukmergietis:
Akivaizdu kad reikia naujo mero kuris neturi jokiu sasaju su dabartine valdzia.Kaip rodo ukzinios balsavimas zmones supranta ka reikia palaikyti ir ju kandidatas pirmauja.

Cia visiems aisku kad dabarrine sutve gali sutvarkyti E.Zeziulevicius.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+2 # Edžiui 2019-02-11 21:28
Čia visiems aišku, kad komentuoja Zeziulevičius. Aš tas verkiantis, bet aš priešingai tik linkiu Ukmergės konservatoriams fiasko per rinkimus, nes kiša Ukmergei fuflo.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+4 # Ukmergietis 2019-02-12 01:04
Cituojamas Edžiui:
Čia visiems aišku, kad komentuoja Zeziulevičius. Aš tas verkiantis, bet aš priešingai tik linkiu Ukmergės konservatoriams fiasko per rinkimus, nes kiša Ukmergei fuflo.

Del konservatoriu gauni pliusa.del Zeziuleviciaus tai klysti. Tai vienintelis kadidatas kuris gali isardyti dabartine biudzeto ispumpavimo sistema.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
-2 # Is kur 2019-02-12 18:40
Cituojamas Ukmergietis:
Cituojamas Edžiui:
Čia visiems aišku, kad komentuoja Zeziulevičius. Aš tas verkiantis, bet aš priešingai tik linkiu Ukmergės konservatoriams fiasko per rinkimus, nes kiša Ukmergei fuflo.

Del konservatoriu gauni pliusa.del Zeziuleviciaus tai klysti. Tai vienintelis kadidatas kuris gali isardyti dabartine biudzeto ispumpavimo sistema.

Ir komanda gera turi! Zinancia pinigu plovimo schemas ...
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+2 # uzupietis 2019-02-17 17:14
Kas ta basavima daro tas ir pirmauja
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+8 # Žemyna 2019-02-10 21:45
Kad vyktų diskusijos, žmonėms reikia galimybės iš anksto susipažinti su medžiaga (kad ir ataskaitos, bet vien tiek - negana), apmąstyti ją, tada jiems kils klausimų, tada ir diskusija gali prasidėti.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+4 # greta 2019-02-12 13:52
Cia su tuo balsavimu vykdomas smegenu plovimas.Kazkas susikure programele ir imituoja rinkimus, o pasikoreguoja jei gauna i vienus vartus.Manau, kad realiai zmones daugiausiai balsuos uz Janicka ir Balciuniene.Meras dirbo neblogai, ir zmogus jis neblogas, skirtingai nuo veikeju, kur visa miesta savo plakatais nuklijavo, labai primena buvusia santvarka su Lavonidu.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
-4 # Gretai 2019-02-12 16:10
Cituojamas greta:
Cia su tuo balsavimu vykdomas smegenu plovimas.Kazkas susikure programele ir imituoja rinkimus, o pasikoreguoja jei gauna i vienus vartus.Manau, kad realiai zmones daugiausiai balsuos uz Janicka ir Balciuniene.Meras dirbo neblogai, ir zmogus jis neblogas, skirtingai nuo veikeju, kur visa miesta savo plakatais nuklijavo, labai primena buvusia santvarka su Lavonidu.

Labai jau matosi kad nesusigaudote politikoje.Zmones tikrai nebalsuos uz juos nes jie kalti kad taip miesta nuvare.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
-3 # Lavonidei 2019-02-12 17:09
Jeigu, kas ir Lavonidas, tai tik tu. Tiksliau - lavonidė. Jeigu tau dabartinis meras geras, tai tu prietranka. Dabartiniams valdantiesiems, oi kaip norisi dar pasilikti prie lovio. Juk tiek gėrio saviems sukurta. Tiek darbo vietų apsodinta savais. Ach... jau matau liūdesio ašaras per tokius komentarus kaip tavo. O Šio laikraščio apklausoje būtinai laimės Petronis. Kitaip ir būti negali. Nelaimėti apklausos nuosavame laikraštyje, tai būtų aplaidumas :D
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
+10 # greta 2019-02-12 18:02
Lavonidu zmones vadino Leonida, Brezneva, jei kas nesuprato, jo portretai kabedavo miestu aikstese, ant pastatu sienu, bet tada buvo partine diktatura, viskas buvo kitaip.Dabar deklaruojama kad gyvenam demokratinem valstybej, o priemones isliko is praeities- kieno galva didesne priklijuota ant sienos, pas ta , atseit, daugiau sansu.Kiaules metais linkiu neisrinkti meru zmogaus kiaules akimis, nes prikres kiaulysciu - is nuotrauku lengva atpazinti
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Veterinarijos klinika

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Kaip Lietuva turėtų saugotis nuo koronaviruso?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų