Spausdinti šį puslapį

Piktina neplauti konteineriai

Konteineriai turi būti plaunami kartą per tris mėnesius. Konteineriai turi būti plaunami kartą per tris mėnesius.

Į redakciją paskambinusi Anykščių gatvės 31 namo gyventoja Veronika atkreipė dėmesį į prie daugiabučių namų stovinčius purvinus buitinių atliekų konteinerius.

Pasakojo, kad jie nešvarūs jau kažin kiek mėnesių. Nepamena, kad kada būtų plauti. „Mokesčius tai paima, norėtume, kad paslaugą teiktų kokybiškai“, – sakė moteris.

Pasak jos, ypač ta problema pasijuto dabar, per karščius. Prie konteinerių baisu net prisiliesti.

Rajono savivaldybės Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas Aidas Dutkus informavo, jog sutartyje, pagal kurią teikiama komunalinių atliekų surinkimo paslauga, numatyta, kad paslaugos teikėjas – UAB „VSA Vilnius“ – privalo plauti ir dezinfekuoti kolektyvinius mišrių komunalinių atliekų surinkimo konteinerius ne rečiau kaip vieną kartą per ketvirtį šiltuoju metų laiku.

Skyriaus vedėjo žiniomis, konteineriai pagal sutartį buvo plaunami gegužės mėnesį. „Dėl kito konteinerių plovimo tarsimės pasitarimo metu su „VSA Vilnius“ vadovais“, – atsakė A. Dutkus.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)