Spausdinti šį puslapį

Gabiems moksleiviams – didesni prizai

Gabiems Ukmergės vaikams ir jaunuoliams nutarta skirti didesnius piniginius prizus. Tam pritarė savivaldybės taryba.

Už nuopelnus respublikiniuose ir tarptautiniuose kūrybos, meno, gebėjimų, mokslo konkursuose, pasiekimus sporto varžybose, čempionatuose rajono gabiausiems moksleiviams piniginiai prizai skiriami kiekvienais metais.

Jie teikiami vadovaujantis 2007 m. įsteigto Ukmergės rajono savivaldybės gabių vaikų ir jaunimo rėmimo fondo nuostatais. Per pastaruosius metus jie buvo kelis kartus keičiami.

Kūno kultūros ir sporto taryba šiemet pasiūlė nuostatus pakeisti dar kartą – suapvalinti piniginių prizų dydžius ir atsisakyti, kad jų dydžiai priklausytų nuo bazinės socialinės išmokos dydžio (BSI).

Mažiausias piniginis prizas lig šiol buvo 1 BSI – 39 Eur. Nutarta išmokėti 50 Eur, o visus kitus prizus atitinkamai apvalinti.

Šiemet iš rajono savivaldybės Gabių vaikų ir jaunimo rėmimo programos fondui biudžete skirta 9 tūkst. Eur. Planuojama dar apie 5 tūkst. Eur surinkti iš rėmėjų.

Fondo globėjas yra Ukmergės rajono meras, fondo komisijos pirmininkas – savivaldybės administracijos direktorius. Fondą sudaro rajono savivaldybės biudžeto ir rėmėjų skirtos lėšos.

Kasmet fondą remia rajono verslininkai.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)