Spausdinti šį puslapį

Nutirpus sniegui, išlindo šimtai duobių

Gelbėjantis iš padėties, gatvių duobės užpilamos šaltu asfaltu. Gelbėjantis iš padėties, gatvių duobės užpilamos šaltu asfaltu.

Šią žiemą dažnai besikartojantys užšalimo ir atšilimo ciklai gerokai prisidėjo prie to, kad gatvėse išlindo šimtai duobių.

Specialistai tai aiškina paprastai – esą per atlydį į asfalto plyšelius įsiskverbęs vanduo šaldamas plečiasi ir taip trupina kelio dangą.

Rajono savivaldybė skelbia, kad kelių taisymo darbai vyksta, tačiau visų darbų iš karto atlikti nespėja.

Reaguojant į socialiniuose tinkluose išsakytas pastabas dėl abejotino remonto, kai duobės lyginamos jas užpilant šaltu asfaltu, aiškinama, kad tai nėra duobių užtaisymas, o tik gelbėjimasis iš padėties, trumpalaikis sprendimas.

„Toks metodas naudojamas laikinai užlyginant dideles, gilias duobes, kad čia važiuojanti technika išvengtų nuostolių. Tikrasis remontas, kai duobės užliejamos karštu asfaltu, vyksta šiltuoju metų sezonu“, – skelbiama savivaldybės pozicija.

Pastebėjus avarines – nuo 5 cm gylio – duobes, prašoma apie tai pranešti Ukmergės miesto seniūnui Žilvinui Dirsei tel. 8 656 53209.

Tvirtinama, kad, gavus pranešimą, bus pastatyti įspėjamieji ženklai bei pradėti duobių tvarkymo darbai.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)