Spausdinti šį puslapį

Patalpų likimas dar nenuspręstas

Buvusio knygyno vitrinos ištuštėjo.  Skaistės Vasiliauskaitės-Dančenkovienės nuotr. Buvusio knygyno vitrinos ištuštėjo. Skaistės Vasiliauskaitės-Dančenkovienės nuotr.

UAB „Ukmergės senasis knygynas“ neseniai paskelbė, kad savo veiklos nutarė nebetęsti.

Tačiau ką planuojama daryti su  Ukmergės rajono savivaldybei priklausančiomis pačioje miesto širdyje esančiomis patalpomis, kol kas nežinia.

Knygynas daugelį metų nuomojosi rajono savivaldybės administracijai priklausančias patalpas. Jo savininkei paskelbus apie veiklos nutraukimą, dar iki balandžio pradžios knygų lentynos ištuštėjo, o reklamą vitrinose pakeitė iškalbinga tuščių kėdžių su rašytojų pavardėmis instaliacija.

Patalpos, esančios Kęstučio aikštėje Nr. 8-8, dabar liko be  gyvybės. Koks bus jų likimas? Ar savininkas skelbs patalpų nuomos konkursą, ar nuomos ne konkurso būdu, parduos, o gal numatyta čia vykdyti veiklą?

Rajono savivaldybės administracijos Turto ir įmonių valdymo skyriaus vedėja Daiva Gladkauskienė informavo, kad negyvenamąsias patalpas (knygyno) sudaro: tambūras, prekybos salė, koridoriai, sandėlis, pagalbinė patalpa, katilinė, kabinetas, tualetas ir bendrojo naudojimo patalpa. Patekimai į patalpas yra du, vienas – iš gatvės pusės, kitas – iš kiemo. Bendras patalpų plotas yra 141,76 kv. m.

„Sprendimas, kas bus daroma su šiomis patalpomis, kol kas dar nėra priimtas“, – sakė skyriaus vedėja.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)