Didinamas etatų skaičius, bet papildomų lėšų nereikės

Ukmergės rajono savivaldybės tarybos svarstymui parengtas projektas patvirtinti naują savivaldybės administracijos struktūrą ir nustatyti didžiausią leistiną pareigybių skaičių.

Jis didės nuo šiuo metu esančių 234-ių iki 238-ių.

Skelbiama, kad etatų skaičių didinti reikia dėl kelių priežasčių.

Viena jų – ta, kad nuo sausio Nacionalinės žemės tarnybos šiuo metu patikėjimo teise valdoma valstybinė žemė, esanti miestų ir miestelių teritorijose, perduodama savivaldybėms. Kartu perduodamos žemės valdymo ir naudojimo funkcijos bei administracinių paslaugų teikimas.

Aplinkos ministerija numatė šių funkcijų vykdymui Ukmergės rajono savivaldybei iš Nacionalinės žemės tarnybos perduoti tris pareigybes bei skirti valstybės biudžeto lėšų jų darbo užmokesčiui. Šias pareigybes numatoma steigti Architektūros ir teritorijų planavimo skyriuje.

Vieno papildomo etato prireiks dėl kitos priežasties.

Ukmergės rajono savivaldybė su Europos socialinio fondo agentūra sudarė sutartį dėl projekto „Koordinatorių modelio išbandymas ir lyčių lygybės politikos stiprinimas“.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija įsipareigojo įdarbinti darbuotoją (patarėją), koordinuojantį lygių galimybių, moterų ir vyrų lygybės ir apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje politikos formavimą ir įgyvendinimą,

Nuo 2024 m. sausio 1 d. iki 2025 m. birželio 30 d. (18-os mėnesių laikotarpiui) šiam etatui išlaikyti skirta 39 011 Eur.

Pokyčių administracijos struktūroje atsiras, nes, įgyvendinant Lietuvos Respublikos krizių valdymo ir civilinės saugos įstatymo nuostatas, vietoje civilinės saugos ir mobilizacijos specialisto pareigybės įsteigta parengties pareigūno pareigybė.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos sistemos įstatymu keičiamas savivaldybės gydytojo pareigybės pavadinimas į sveikatos reikalų koordinatoriaus.

Pateiktoje savivaldybės struktūroje numatyta Urbanistikos ir infrastruktūros skyriaus pertvarka: vietoje šio skyriaus įsteigti du naujus – Architektūros ir teritorijų planavimo bei Statybos ir infrastruktūros – skyrius.

Savivaldybės tarybai pritarus šie pokyčiai atsiras nuo kitų metų sausio. Papildomų lėšų iš rajono biudžeto tam nereikės.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų