Ukmergės savivaldybės naujienos
Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Taikyti rizikos valdymo priemones ūkininkai skatinami kompensuojant dalį už pasėlių draudimą sumokėtos įmokos. Paraiškos šiai paramai, teikiamai pagal Lietuvos žemės ūkio ir plėtros 2023–2027 m. strateginio plano (SP) intervencinės priemonės „Pasėlių, augalų ir gyvūnų draudimas“ veiklos sritį „Pasėlių ir augalų draudimo įmokos kompensacija“, priimamos nuo kovo 1 d. iki birželio 30 d. savivaldybių, kuriose įregistruota pareiškėjo žemės ūkio valda, administracijose.

Ekonomikos ir inovacijų viceministras Karolis Žemaitis lankėsi Ukmergėje – čia jis susitiko su vietos verslo atstovais ir pristatė verslumą skatinančias priemones, kurios padeda kurti naujas, gerai mokamas darbo vietas ir didina regionų patrauklumą. Vizito metu viceministras taip pat dalyvavo konferencijoje „Regioninės plėtros ir tvaraus augimo perspektyvos“, kur aptarė Lietuvos ekonominio konkurencingumo galimybes ir kylančius sunkumus. 

Ukmergės centre, ties Vilniaus ir Vytauto gatvių sankirta, ruošiamasi rekonstruoti dar sovietmečio laikais įrengtą skverą.

Sužaliavus gamtai prasideda aplinkos tvarkymo darbai ir su tuo susiję rūpesčiai.

Ukmergės sporto centro plaukimo baseinas visiems lankytojams bus atviras iki balandžio 30 d.

Aplinkos ministerija parengė Daugiabučių gyvenamųjų namų ir kitos paskirties pastatų savininkų bendrijų įstatymo, Viešųjų įstaigų, Civilinio kodekso, Sodininkų bendrijų, Žemės ir Žemės reformos įstatymų pataisas, išplėsiančias nekilnojamojo turto savininkų galimybes valdyti jų bendrojo naudojimo objektus.

Puslapis 1 iš 1465

Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų