Ukmergės šilumos ūkio naujienos
Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Gintarė RADLINSKAITĖ

Praėjusį savaitgalį, rugpjūčio 1–2 dienomis, Molėtų ir Ukmergės rajonuose vyko Lietuvos dviračių plento taurės varžybos. Susirinko daugybė įvairaus amžiaus dviratininkų mėgėjų iš visos Lietuvos bei Latvijos ir juos palaikančių entuziastų. Pirmąją dieną pirmo ir antro diviziono sportininkai važiavo trasa Molėtų rajone, kur Ukmergę atstovavo vienas velovilkmergiškis, antrąją – visi trys divizionai varžėsi Ukmergės rajone.  Mūsų miestą atstovavo dešimt klubo „VeloVilkmergė“ narių, iš gausaus dviratininkų būrio išsiskiriančių ryškiaspalvėmis aprangomis.

Šį šeštadienį, rugpjūčio 8 dieną, Ukmergėje vyks respublikinis renginys – užsuks 6-ojo „Moterų ralio“ dalyvės, tad miesto centre bus visiškai stabdomas eismas.

Po vasarine saule mes deginamės, maudomės ir gauname reikalingo vitamino D. Deja, saulė ne tik maloniai šildo – jos skleidžiami spinduliai gali pakenkti mūsų odai ir akims. Kremai nuo saulės gelbėja mūsų odą, bet akis reikia saugoti kitaip – su akiniais nuo saulės. Kodėl reikia saugoti akis ir kokiomis sąlygomis reikia nepamiršti nešioti akinių nuo saulės, sužinosite šiame tekste.

Ukmergės rajono savivaldybės tarybos narys UAB Ukmergės butų ūkio Pastatų administravimo skyriaus vadovas Andrius Kalesnikas nutarė palikti pareigas.

Mes visą gyvenimą rūpinamės savo kūnu įvairiais būdais – valgome įvairų maistą, šildomės saulėje, drėkiname odą. Deja, net gerai prižiūrėdami save, randame tokių savo kūno detalių, kurios mums nepatinka. Bet jei tai kažkas, kas pašalinama su lazerine procedūra, tos nemalonios detalės taps praeitimi. O kur sprendžiamos tokios problemos? Vienas iš populiariausių pasirinkimų yra „Sapiegos klinika“, kurioje siūlomos inovatyvios lazerinės dermatologijos procedūros, pavyzdžiui, greitas bei saugus apgamų, karpų ir plaukų šalinimas.

Svetainė labai dažnai tampa ne tik svečių, bet ir visų namiškių susibūrimo vieta, kurioje visi kartu jaukiai leidžiame laisvus vakarus. Būtent dėl šios priežasties ypatingai svarbu šią patalpą įrengti taip, kad joje patogiai galėtų jaustis kiekvienas šeimos narys. Jei gyvenate dviese, tokia užduotis bus itin paprasta, tačiau jeigu svetainėje laiką leidžia kelios skirtingos kartos, padirbėti gali tekti ir šiek tiek daugiau. Visgi, vadovaudamiesi keliais paprastais patarimais, lengvai suplanuosite erdvę taip, kad joje laiką jaukiai galėtų leisti visi namiškiai.

Ruošdamasi galimai antrai koronaviruso bangai Sveikatos apsaugos ministerija kaupia valstybinį asmeninės apsaugos priemonių rezervą, kurio užtektų dviem mėnesiams.

Ukmergėje pagaliau prieita prie senų, miestui ilgai gėdą dariusių riboženklių renovacijos.

Šventupės bibliotekos ir Vidiškių seniūnijos kultūros darbuotojai organizavo dviejų savaičių vaikų užimtumo stovyklėlę „Šventupiukai“. Joje dalyvavo ne tik kaimo vaikai, bet ir atvykę vasaroti pas senelius.

Po praėjusią savaitę „Ukmergės žiniose“ publikuoto mano straipsnio Ukmergės būtų ūkio problemų pūlinys pagaliau sprogo! Ukmergiškiai nusprendė nebetylėti ir vis daugiau žmonių drąsiai kelia negeroves į viešumą. Per kelias dienas sulaukiau daugybės žmonių skambučių. Visi kaip vienas tvirtina – Butų ūkyje betvarkė, o jie iš ukmergiškių “melžia” vis didesnius mokesčius. Didelė dalis žmonių bijo vietos valdžios ir valdininkų keršto ir prašo neatskleisti jų tapatybės. Žinodami, kad aš jų neišduosiu, žmonės ryžtasi kreiptis į mane tiesiogiai ir atvirai pasakoja, kokias problemas patiria kasdien susidurdami su betvarke Butų ūkyje.

Puslapis 1 iš 702

Kuponas Ukmergės žinios

Veterinarijos klinika

Pridavimas

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar domitės artėjančiais Seimo rinkimais?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų