Ukmergės šilumos ūkio naujienos
Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Mokytojų Lietuvoje kasmet mažėja, o įvairūs tyrimai rodo, kad artimiausiais metais jų gali trūkti daugiau nei 2 tūkst.

Ar pamatę pas kaimynus ir draugus slapčia pavydite, kad jie turi terasą? Nėra ko, nes patys ją labai lengvai galite turėti savo kieme.Terasos įrengimas jūsų kieme gali sukurti puikią poilsio ir pramogų zoną jums, jūsų vaikams ar svečiams. Terasa yra puiki vieta, kurioje norisi leisti ir karštas vasaros dienas, ir vėsius rudens vakarus, taip pat smagu stebėti ir krentančias snaiges.

Visi norime pailsėti, tačiau kiekvienas poilsį suprantame skirtingai. Vieniems poilsis, tai laiko leidimas su draugais, kitiems poilsis deginimas prie jūros, dar kitiems knygos skaitymas, maisto gaminimas, kelionės. Tie, kam patinka kelionės, žino, kad keliauti yra smagu ir toks poilsis palieka didžiausius įspūdžius. 

Akordeonininkas Martynas Levickis rugpjūčio 13 d. 20 val. kartu su savo suburtu kameriniu ansambliu „Mikroorkéstra“ pristatys įspūdingą koncertą Vivaldi „Keturi metų laikai“ Troškūnų Švč. Trejybės bažnyčioje (Anykščių r.).

Valstybės įmonė Lietuvos automobilių kelių direkcija kartu su Lietuvos policija atkreipia dėmesį į neteisėtą ir pavojingą eismo saugumui veiklą – prekybą miško, sodo, daržo gėrybėmis pakelėse.

LRT.lt tęsia publikacijų ciklą, kuriame puikiai atpažįstami žmonės dalijasi idėjomis, ką galima pamatyti ir nuveikti mūsų krašte.

Smulkieji ir vidutiniai Ukmergės verslininkai, siekiantys savo verslo augimo, kviečiami prisijungti prie bendradarbystės centro „Spiečius“ ir nemokamai naudotis verslumo skatinimo paslaugų paketu. Bendradarbystės centras, kurį įkūrė verslumo ir eksporto plėtros agentūra „Versli Lietuva“, verslininkų laukia adresu Kęstučio a. 2-2 / Vienuolyno g. 14-2.

Kruopščiai suplanuoti ir gerai atlikti tyrimai naudingi kaip dokumentiniai įrodymai, kad maistinė medžiaga absorbuojama į kraują ir daro poveikį organizmui. Tokio pobūdžio dokumentacija – garantija, kad vartotojai nešvaisto pinigų nenaudingiems produktams įsigyti. Vienas geriausių pavyzdžių – švedų atliktas „KiSel-10“ tyrimas.

Važiuojančiųjų iš/į Deltuvą dėmesiui!

Puslapis 1 iš 823

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų