Spausdinti šį puslapį

Vaitkuškio dvare vyko avių kirpimo šventė

Avių kirpimas – daugeliui nematytas reginys.  Organizatorių nuotr. Avių kirpimas – daugeliui nematytas reginys. Organizatorių nuotr.

Vaitkuškio dvare įvyko avių kirpimo šventė.

Tradicija betampantis renginys sulaukė didelio būrio smalsuolių.

Šventės metu žiūrovai turėjo galimybę pamatyti, kaip kerpamos avys tiek šiuolaikiniu, tiek ir senoviniu būdu, o vikriausieji galėjo išbandyti savo jėgas gaudydami avis ir perduodami jas į patyrusių kirpėjų rankas. Mažųjų žiūrovų taip pat laukė pramogos – judrūs lauko žaidimai.

Šis renginys Ukmergėje vyko jau trečią kartą. Šiemet apkirpta penkiasdešimt viena avis iš Vidmanto ir Jolantos Keburių ūkio. Besidomintieji avių auginimu sužinojo apie jų priežiūrą bei kur naudojama avių vilna.

Šventė vyko nemokamai. Organizatoriai gausiai susirinkusius svečius vaišino gardžia karšta avienos sriuba. Į renginį žmonės buvo kviečiami atvykti su lauktuvėmis avims ir atsinešti avių mėgstamos duonos.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)