Vilma Nemunaitienė

Vilma Nemunaitienė

Lietuvoje vyksta žmonių su negalia institucinės globos pertvarka – kaip neliko didelių vaikų globos namų, taip ateityje neliks ir neįgaliesiems skirtų socialinės globos namų – žmonės gyvens nedideliuose grupinio gyvenimo ar vadinamuose apsaugoto būsto namuose.

Ukmergėje, Kauno ir Deltuvos gatvių sankirtoje, praėjusią savaitę buvo nukeltas daug aistrų kėlęs su sovietmečio ideologija sietas „Vėliavnešių“ paminklas.

Miesto šventės metu visuomenei pristatytas ir pasveikintas Ukmergės rajono Garbės pilietis Vytautas Tutlys.

Vykusiame Ukmergės rajono savivaldybės tarybos posėdyje dalyvavo šimtu procentų visi Tarybos nariai, o tai nėra dažnas atvejis. Posėdyje patvirtinta 40 numatytų klausimų. Tradiciškai jis pradėtas sveikinimu – pasveikintas gimtadienį neseniai šventęs Tarybos narys Valdas Raugalas.

Vasarą nemažai moksleivių nori padirbėti ir užsidirbti, tačiau tai nėra labai lengva.

Žemės ūkio ministras  Kęstutis Navickas Ukmergės lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktorei Birutei Jucevičienei įteikė reikšmingą apdovanojimą – medalį „Už sveikos vaikystės puoselėjimą“.

Sekmadienį vykusiuose Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose paaiškėjo, kad ant-rajame ture susikaus dabartinis šalies vadovas Gitanas Nausėda ir konservatorių kandidatė premjerė Ingrida Šimonytė. Ukmergiškių nuomonė – kaip ir visos Lietuvos, tačiau palaikančiųjų dabartinį šalies vadovą procentas didesnis.

Šiemet Ukmergės rajono savivaldybė vėl parengė programą, pagal kurią  į darbo rinką integruojami ilgalaikiai bedarbiai.

Puslapis 1 iš 112

Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų