Spausdinti šį puslapį

Vyko užsienio kalbų konkursas, skirtas Europos dienai

Komandos nugalėtojos. Autorės nuotr. Komandos nugalėtojos. Autorės nuotr.

Gegužės 5-ąją Jono Basanavičiaus gimnazijos salėje vos tilpo iš rajono bendrojo ugdymo mokyklų suvažiavę moksleiviai ir mokytojai, buvo galima išgirsti kalbančius anglų, vokiečių, prancūzų, rusų, ispanų ir kitomis užsienio kalbomis.

Čia vyko užsienio kalbų konkursas, skirtas Europos dienai, „Kalbos atveria duris į pasaulį“, kuriame dalyvavo 11 mokyklų komandos. Beveik penkias valandas vykusiame renginyje 6–8 ir 9–10 klasių moksleiviams teko išradingai pristatyti savo komandas, spręsti kalbines užduotis, susikauti protų mūšyje.

Renginio dalyvius pasveikino Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, šio, jau ketvirtus metus organizuojamo, konkurso iniciatoriaus ir globėjo Vygaudo Ušacko sūnus Raimundas ir kt.

Jono Basanavičiaus gimnazijos anglų kalbos mokytojos Rimos Jakštienės vadovaujama vertinimo komisija konkurso nugalėtojais tarp 6–8 klasių pripažino Dukstynos pagrindinės mokyklos, o tarp 9–10 klasių – Antano Smetonos gimnazijos moksleivių komandas.

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės atstovė spaudai

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)