Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Reikalingos profesionalių, paslaugių ir padėti visuomet pasiruošusių specialistų logistikos paslaugos? Atraskite geriausius pasiūlymus pergabenant įvairius krovinius į norimas pasaulio valstybes. Platus logistikos paslaugų asortimentas plačiame skirtingų užsienio valstybių tinkle, apimančiame nuo Europos iki Azijos, padės įgyvendinti pačius įvairiausius klientų poreikius. Sužinokite daugiau apie teikiamas paslaugas ir atraskite patikimus logistikos partnerius.

Irigatorius – tai patikima burnos ertmės valymo priemonė, galinti puikiai papildyti esamas priežiūros priemones ir suteikti dar daugiau naudos. Irigatorius ne tik padeda išvengti daugelio burnos ertmės ligų, tačiau juo naudojantis tuo pačiu užtikrinama nepriekaištinga dantų išvaizda. Sužinokite daugiau apie irigatorius ir atraskite efektyvius dantų priežiūros sprendimus, kurie neabejotinai pranoks daugelį iki šiol naudotų įprastų burnos ertmės valymo priemonių.

Reikalinga statybinė technika, kurios pajėgumu bei ilgaamžiškumu galėtumėte pasitikėti ir kuri padėtų efektyviai atlikti pačius įvairiausius statybinius darbus? Susipažinkite su specialistų pasiūlymais ir įsigykite kokybiškos darbinės technikos geromis kainomis. Šis straipsnis padės atrasti geriausius pasiūlymus ir profesionalią pagalbą teikiančius specialistus.

Savo namais tiesiog privalo rūpintis kiekvienas žmogus, ypač jei nori gyventi ramiai ir be rūpesčių mėgautis savo namo kokybe. Tačiau, tam, kad namas būtų pastatytas tikrai kokybiškai ir nekeltų savininkams jokių rūpesčių ilgus metus, reikia investuoti į tikrų profesionalų darbą, kuris užtikrins gerą rezultatą. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje jau ne vienerius metus veikianti įmonė „Dagnis“ užtikrina savo klientams deramą namų kokybę.

Kiekvienas žmogus, įsirenginėdamas tam tikras patalpas ar savo namus siekia, kad viskas būtų labai kokybiška ir gražu. Pastato eksterjeras ir jo estetika yra labai svarbūs tam, kad mus vaizdas džiugintų ne vienerius metus. Tačiau tam, kad rezultatas būtų kokybiška ir toks, kokio mes norime, labai svarbu tinkamai pasirinkti apdailą. Šiomis dienomis vis labiau žmones fasado apdailai renkasi vibrocementines plokštes. Jas galite rinktis iš daugelio spalvų bei tekstūrų.

 

Kai nusibosta namų rutina, į Želvos biblioteką renkasi „Mamyčių klubo“ dalyvės ir jų mažieji mamyčiukai.

Ukmergės rajone smarkiai padaugėjo kvėpavimo takų infekcijomis užsikrėtusių žmonių. Praėjusią savaitę jų skaičius šoktelėjo iki 305 (prieš tai buvo 280), iš jų vaikų – 181.

Gyvūnų globos namai „Klajūnas“ savo feisbuko paskyroje pranešė, kad nebepriims naujų beglobių gyvūnų. Tokį sprendimą esą priėmė prieglaudą patikrinę valstybinės maisto veterinarijos tarnybos pareigūnai.

Nuo vasario 18 d. veiklą Ukmergėje pradeda „Socialinis taksi“. Žmonės su negalia savo pirmosioms kelionėms juo galės registruotis nuo kitos savaitės vidurio.

Skaistė VASILIAUSKAITĖ-DANČENKOVIENĖ

Duris į naujas erdves sekmadienį atvėrė psichologės Jurgitos Vasiliauskienės įkurti „Laimės namai“.  Čia bus teikiamos individualios psichologės konsultacijos bei vyks grupiniai užsiėmimai. 

 

J.Vasiliauskienė „Laimės namų“ veiklas veda jau kelerius metus, tačiau iki šiol tiek grupiniai, tiek individualūs susitikimai vykdavo po Jurgitos šeimos namų stogu, o dabar jie persikelia į naujai įrengtas patalpas, esančias Kauno gatvėje.

Psichologė Jurgita, dviejų sūnų, iš kurių vienas yra neįgalus, mama, kabineto atidarymo šventėje papasakojo apie „Laimės namų“ idėjos gimimą. „Kai prieš trejus metus mano sūnus Izidorius baigė mokyklą, galvodama apie tai, kad dabar jam teks nuolat sėdėti vienam, pradėjau dirbti namuose. Nenorėjau, kad Izidorius būtų vienas, norėjau, kad jis matytų žmones, bendrautų. Ėmiau inicijuoti grupes, dienos bei savaitgalio stovyklas. Tačiau Izidorius pradėjo lankyti Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centrą, kur jam labai patinka, todėl prieš  porą metų įsigijau patalpas kabinetui mieste. Dabar jos įrengtos ir pritaikytos veiklai, tik dar neprisijaukintos. Izidorius taip pat planuoja būti grupinių užsiėmimų aktyviu dalyviu. Patalpos yra pritaikytos žmonėms, judantiems neįgaliojo vežimėliu, tik dar kiemas reikalauja sutvarkymo. Tikiuosi, kad į veiklas ateinantys žmonės – išsikalbėjimai, juokas, ašaros, bendrystė – padės šiose erdvėse sukurti tikrus „Laimės namus“, – pasakojo Jurgita.

J.Vasiliauskienė dirba psichologe Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje, yra Ukmergės rajono savivaldybės vaiko gerovės komisijos narė, Ukmergės Krizių valdymo grupės narė, dirba su suicidiniais žmonėmis pagal „Rotary“ projektą „Savižudybių prevencijos modelis ir jo taikymas Lietuvos savivaldybėse“. Ukmergės rajono visuomenės sveikatos biure dirbo prevencinėje programoje, skirtoje teikti pagalbą šeimoms, susiduriančioms su smurto problema.

„Laimės namų“ veiklas pradėjusi nuo moteriškos bendrystės rato kūrimo netrukus išplėtojo į užsiėmimus įvairioms amžiaus grupėms, stovyklas paaugliams, senjorams, šeimoms. 

Kabineto atidarymo šventėje dalyvavo tik patys artimiausi Jurgitai žmonės: šeimos nariai, draugai, tačiau iš karto po įkurtuvių „Laimės namai“ atviri visiems – ne tik tiems, kam reikalinga psichologinė pagalba, bet ir tiems, kas nori eiti savęs pažinimo bei asmeninio augimo keliu.

Jau suplanuotos veiklos – bus tęsiami biblioterapiniai susitikimai, vyks grupė paaugliams „Fraktalas – manojo aš atspindys“, savęs pažinimo ir asmeninio augimo su fraktaliniu piešimu grupė moterims, šeštadieninės arbatėlės „Po turgaus“.

Psichologijos studijoje įsikūrė kalvio Andriaus Janulio pagamintas kūrinys – aukų dėžutė. Į ją norintieji galės mesti pinigus, kad psichologinę pagalbą galėtų gauti ir tie, kuriems to reikia, bet šiuo metu neišgali susimokėti.

Atidarymo svečiai gavo dovanų po simbolinę burtų lazdelę – žvakutę, kurią įteikdama Jurgita sakė, jog ją galima atiduoti kitam, kam labiau reikia. Taip veikia gerumo burtai: kai duodi kitiems, ir pats gauni, nes gerumas ir dalijimasis vienija.

Puslapis 1 iš 637

Veterinarijos klinika

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Kada koronavirusas atkeliaus ir į Lietuvą?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų