Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Svetainė labai dažnai tampa ne tik svečių, bet ir visų namiškių susibūrimo vieta, kurioje visi kartu jaukiai leidžiame laisvus vakarus. Būtent dėl šios priežasties ypatingai svarbu šią patalpą įrengti taip, kad joje patogiai galėtų jaustis kiekvienas šeimos narys. Jei gyvenate dviese, tokia užduotis bus itin paprasta, tačiau jeigu svetainėje laiką leidžia kelios skirtingos kartos, padirbėti gali tekti ir šiek tiek daugiau. Visgi, vadovaudamiesi keliais paprastais patarimais, lengvai suplanuosite erdvę taip, kad joje laiką jaukiai galėtų leisti visi namiškiai.

Ruošdamasi galimai antrai koronaviruso bangai Sveikatos apsaugos ministerija kaupia valstybinį asmeninės apsaugos priemonių rezervą, kurio užtektų dviem mėnesiams.

Ukmergėje pagaliau prieita prie senų, miestui ilgai gėdą dariusių riboženklių renovacijos.

Šventupės bibliotekos ir Vidiškių seniūnijos kultūros darbuotojai organizavo dviejų savaičių vaikų užimtumo stovyklėlę „Šventupiukai“. Joje dalyvavo ne tik kaimo vaikai, bet ir atvykę vasaroti pas senelius.

Po praėjusią savaitę „Ukmergės žiniose“ publikuoto mano straipsnio Ukmergės būtų ūkio problemų pūlinys pagaliau sprogo! Ukmergiškiai nusprendė nebetylėti ir vis daugiau žmonių drąsiai kelia negeroves į viešumą. Per kelias dienas sulaukiau daugybės žmonių skambučių. Visi kaip vienas tvirtina – Butų ūkyje betvarkė, o jie iš ukmergiškių “melžia” vis didesnius mokesčius. Didelė dalis žmonių bijo vietos valdžios ir valdininkų keršto ir prašo neatskleisti jų tapatybės. Žinodami, kad aš jų neišduosiu, žmonės ryžtasi kreiptis į mane tiesiogiai ir atvirai pasakoja, kokias problemas patiria kasdien susidurdami su betvarke Butų ūkyje.

Ko gero nereikia ir sakyti, kad plastikiniai langai yra viena populiariausių prekių. Ir nieko keista – privalumai tokie puikūs, kad vargu, ar galėtų būti kitaip.

Zita GRINCEVIČIENĖ

LPŽA Ukmergės skyriaus nariai neseniai apsilankė Pakruojo dvare.  LPŽA Pakruojo skyriaus pirmininkė Rūta Pacevičienė papasakojo, kad šis dvaras – didžiausia Lietuvoje iki šių dienų išlikusi vokiečių valdyta dvaro sodyba. Čia, kur naujam gyvenimui prikelti 26 pastatai, kiekvieną savaitgalį vyksta „Gyvojo muziejaus“ programa, kurios metu atkuriama XIX a. pabaigos – XX a. pradžios dvaro kasdienybė.

Ukmergės rajono vietos veiklos grupė kartu su Tauragės rajono bei Alytaus rajono vietos veiklos grupėmis įgyvendina projektą „Lėtojo turizmo skatinimas Ukmergės, Tauragės ir Alytaus rajonuose“.

Vienos sostinės viešųjų ryšių agentūros darbuotojai Morta, Lukas, Erikas ir Dominykas Ukmergėje atliko anoniminę gyventojų apklausą apie rūšiavimą ir atliekų tvarkymą.

Liepos 30 d., apie 16 val., kelio Ukmergė–Molėtai 9-ame kilometre patruliai sustabdė automobilį BMW 525 D.

Puslapis 1 iš 701

Kuponas Ukmergės žinios

Veterinarijos klinika

Pridavimas

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar domitės artėjančiais Seimo rinkimais?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų