Skaistė VASILIAUSKAITĖ - DANČENKOVIENĖ

Skaistė VASILIAUSKAITĖ - DANČENKOVIENĖ

Pagrindinis kultūros centro įėjimas iš dalies tapo statybų aikštele – atitverta laiptų dalis, kurioje įrengtas pandusas ir bus įrengtas liftas. Turėti liftą – senas įstaigos siekis.

Ukmergės miesto šventė, kurios pagrindiniai renginiai šiemet keliasi į stadioną, sujungs sporto, kultūros, meno bei pramoginius renginius. Dabar sprendžiami šių renginių apjungimo į bendrą visumą, techniniai bei žiūrovų ir dalyvių susisiekimo su stadionu klausimai.

Balandinė, kuriai įrengti lėšų buvo skirta dar praėjusių metų Ukmergės rajono savivaldybės biudžete, pagaliau rado savo vietą – ji įkurta „Ryto“ ugdymo centro kieme. Tačiau, pasirodo, laikyti paukščių joje kol kas neplanuojama.

Lietuvos tautodailininkų sąjungos Panevėžio bendrijos Ukmergės skyrius pasipildė naujais nariais. Tautodailininkėmis tapo ir penkios ukmergiškės.

Bendrovė „Ukmergės vandenys“ skelbia, kad šiemet savivaldybės viešojo geriamojo vandens tiekimo teritorijoje vidutinis vieno žmogaus suvartojamo vandens kiekis yra 1,96 kub. m per mėnesį. Tai viena dešimtąja mažiau nei pernai ir beveik dviem dešimtosiomis – nei prieš trejus metus.

Redakcijoje sulaukėme ukmergiškių pastabų dėl taktilinio Ukmergės senamiesčio žemėlapio, pastatyto ant Vilniaus gatvės ir Kęstučio aikštės sankryžos šaligatvio.

Visoje Lietuvoje nuvilnijo miškasodis – Valstybinių miškų urėdija kartu su Nacionaliniu kultūros centru kvietė žmones Dainų šventės šimtmečio proga šalyje pasodinti šimtą giraičių. Ukmergėje medžiai sodinti keturiuose plotuose Kopūstėlių teritorijoje.

Įsibėgėjant rinkimų darbams, pasidomėjome rinkimų finansavimu bei komisijų narių atlygiu.

Rajono savivaldybės administracijos saugaus eismo komisija svarstė gyventojų ir įmonių prašymus, susijusius su ženklų įrengimu.

Pernai iš laisvės atėmimo bausmės atlikimo vietų į Ukmergės rajono savivaldybę grįžo 24 asmenys. Laisvėje jų laukia ne tik iššūkiai, siekiant integracijos, bet ir pagalba, teikiama institucijų bei nevyriausybinių organizacijų.

Puslapis 1 iš 61

Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų