Vyriausias komandų žaidėjas Juozas Olekas ir jauniausia komandų žaidėja Gabija Toropovaitė. Vyriausias komandų žaidėjas Juozas Olekas ir jauniausia komandų žaidėja Gabija Toropovaitė.

Lie­tu­vos Ne­pri­klau­so­my­bės at­kū­ri­mo die­nos pro­ga Šven­tu­pė­je vy­ko tra­di­ci­nis ma­žo­jo fut­bo­lo tur­ny­ras. Ja­me da­ly­va­vo 4 ko­man­dos: FK „Sei­mas“, FK „Pa­bais­kas“, „Lik­me­rė“ ir Uk­mer­gės SC auk­lė­ti­niai.

Su­si­rin­ku­siuo­sius svei­ki­no Sei­mo na­rys Ka­zys Gry­baus­kas, Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos di­rek­to­rius Sta­sys Jac­kū­nas, Vi­diš­kių se­niū­nas Vir­gi­li­jus Šta­ras, Švie­ti­mo ir spor­to sky­riaus vyr. spe­cia­lis­tė Ra­sa Ra­ge­ly­tė-Krau­ce­vi­čie­nė, Vi­diš­kių pa­grin­di­nės mo­kyk­los di­rek­to­rė Lai­ma Strel­čiū­nie­nė. Da­ly­vius sa­vo žai­di­mu svei­ki­no Uk­mer­gės spor­to cen­tro ma­žie­ji fut­bo­li­nin­kai.

Į šven­tę at­vy­ko ir gau­sus bū­rys sve­čių iš Lie­tu­vos Res­pub­li­kos Sei­mo. FK „Sei­mas“ ko­man­do­je žai­dė: Juo­zas Ole­kas, Min­dau­gas Bas­tys, Gin­ta­ras Ba­ne­lis, Taut­vy­das Šer­nas, Re­mi­gi­jus Juod­snu­kis, Kon­stan­ti­nas Glo­za­čio­vas, Man­tas Gri­baus­kas, Ju­rij Pes­tov, Juo­zas Tu­bu­tis, Ar­tū­ras Au­gus­ti­nas.

Po emo­cio­na­lių su­si­ti­ki­mų čem­pio­nų var­dus iš­ko­vo­jo FK „Sei­mas“, ant­ro­je vie­to­je – FK „Pa­bais­kas“, tre­čio­je – „Lik­me­rė“.

Pa­grin­di­niai tur­ny­ro rė­mė­jai: UAB „Lik­me­rė“ ir HUMMEL.

Ge­riau­si po­zi­ci­jų žai­dė­jai: ge­riau­sias puo­lė­jas – Ta­das Kas­maus­kis („Lik­me­rė“), ge­riau­sias gy­nė­jas – Juo­zas Tu­bu­tis (FK „Sei­mas“), ge­riau­sias var­ti­nin­kas – Dei­vi­das Ka­vo­liū­nas (Uk­mer­gės SC), re­zul­ta­ty­viau­sias žai­dė­jas – To­mas Be­lic­kas (FK „Pa­bais­kas“).

Ko­man­dų ge­riau­si žai­dė­jai: Min­dau­gas Bas­tys (FK „Sei­mas“), Lo­li­ta Ži­žy­tė (Uk­mer­gės SC), Gin­ta­ras Lu­ko­šiū­nas (FK „Pa­bais­kas“), Gy­tis Vai­va­da („Lik­me­rė“).

At­kak­liau­si ko­man­dų žai­dė­jai: Man­tas Gri­baus­kas (FK „Sei­mas“), Re­na­ta Šim­kū­nai­tė (Uk­mer­gės SC), Ta­das Tu­zi­kas (FK „Pa­bais­kas“), Gied­rius Vai­va­da („Lik­me­rė“).

Ko­rek­tiš­kiau­si ko­man­dų žai­dė­jai: Kon­stan­ti­nas Glo­za­čio­vas (FK „Sei­mas“), Ur­tė Šmi­gels­kai­tė (Uk­mer­gės SC), Gied­rius Mac­ke­vi­čius (FK „Pa­bais­kas“), To­mas Jo­vai­šas („Lik­me­rė“).

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Komentarai  

0 # simas 2016-03-14 14:29
Kas tie "seimūnai"? Taigie jie yra tie patys "seimarai" ir "parlamentūnai", "valdžios nariai" ir dar visaip pravardžiuojami.. Tik ne LR Semo deputatai, kokiais turėtų būti pristatomi ir vadinami.
Lietuvoj taokia Seimo deputato pavadinimo transformacija atsitiko prieš 20 metų iš provinciško norėjimo būt išskirtiniais, vip-ais, kitokiais-kitoniškais be tik ne paprastais.. .
Taip ir atsirado tie parlamentūnai.
Net gi Briuselio vadavietėn išrinkti Lietuvos deputatai save vadina ne Europarlamento deputatais, o "europarlamenūnais", visiškai nesigilindami į P A R L A M E N T A R A S žodžio prasmę.
Jie yra LR Seimo deputatai, kiti yra ES Parlamento deputatai.
Taip juos ir vadinkime mes, paprasti-neprasti žmonės. Tuomet gal būt ir jų pareigas mūsų išrinkti deputatai atliks tinkamai, ne taip kaip dabar tai daro. Žodis yra svarbus dalykas.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų