Spausdinti šį puslapį

„Veteranas“ iškovojo čempionų taurę

Čempionai. Čempionai.

Baigėsi beveik du mėnesius trukusios rajono salės futbolo 5x5 pirmenybės, kuriose dalyvavo 6 komandos.

Pusfinalyje „Spartakas“ 8:5 nugalėjo „Dolco“ komandą, o „Veteranas“ 7:5 – „Delta Loggistik“ komandą.

Kovoje dėl III vietos „Dolcas“ 9:7 nugalėjo „Delta Logistik“ ir pasipuošė bronzos medaliais.

Kovoje dėl I vietos „Veteranas“ 4:3 nugalėjo „Spartako“ komandą ir iškovojo čempionų taurę.

Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti: „Delta Logistik“ – Gintas Malyj, „Dolco“ – Gytis Vaivada, „Veterano“ – Julius Butkus, „Spartako“ – Laurynas Liausas.

Informaciją pateikė Sporto centro metodininkas-organizatorius Rimantas Lenartavičius.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.