Spausdinti šį puslapį

Nusivylė pažadais gaivinti futbolą

„Ukmergės žiniose“ ne kartą rašėme apie tai, kad norima Ukmergėje gaivinti futbolo tradicijas ir paversti ją šios sporto šakos miestu.

Taip pat skelbta, kad kai kurios įmonės, tarp jų – UAB „Narbutas Furniture Company“, drauge su Ukmergės rajono savivaldybe ir sporto organizacijomis kuria strategiją ir ieško vadybininko.

Tačiau neseniai mūsų interneto svetainės komentarų rubrikoje buvo išreikšta abejonė, ar šiems planams lemta tapti realybe.

„Pagarsinta istorija, kai P. Narbutas pasiūlė Ukmergei sukurti stiprų futbolo klubą. Ponas Narbutas būtų suteikęs visą paramą. Tačiau vietinių didvyrių dėka projektas nugesintas. Minėtos įmonės vadovas sukvietė Ukmergėje vietos valdžią, dar kelių užsienio kapitalo įmonių vadovus ir pasiūlė – padarykime visi kartu futbolą Ukmergėje. Stadionas yra, treniruočių aikštė yra, tradicijos yra, futbolo mokykla yra, žiūrovas tikrai bus. Verslas pats rodo iniciatyvą ir norą prisidėti“, – rašoma mūsų puslapyje.

Projektas esą turėjo startuoti 2019 m. ir buvo nubrėžtos pagrindinės kryptys darbų, kuriuos reikia padaryti.

Savivaldybė turėjo tapti projekto dalininke, pertvarkytas sporto centras, numatyti tolimesni sporto infrastruktūros plėtros darbai. Tačiau procesai sustojo.

Ukmergės rajono meras Rolandas Janickas sako, kad savivaldybė dėkinga verslininkui Petrui Narbutui už parodytą iniciatyvą. Esą buvo daug ir rimtai dirbama šiuo klausimu – atlikta studija, pristatytas kelias, kuriuo savivaldybei kartu su partneriais tektų nueiti.

„Tai, kad kol kas nepavyko įgyvendinti verslo pasiūlyto projekto – padaryti Ukmergę futbolo sostine, lėmė kelios priežastys. Įkurti ir turėti bendrą viešąją įstaigą pirmiausia reikia rasti tinkamą žmogų, kuris sugebėtų jai vadovauti ir rūpintis jos veikla. Deja, Ukmergės sporto bendruomenė tokio žmogaus nesurado. Antra priežastis – kitos rajono įmonės kol kas neprisijungė prie šio projekto. Vienintelė buvo tik bendrovė „Narbutas LT“.

Anot mero, savivaldybės žinioje esančio Ukmergės sporto centro reorganizavimas ar pertvarkymas nėra greitas procesas. Tai galima padaryti tik kalendorinių metų pradžioje, pritarus rajono savivaldybės tarybai. „Kadangi P. Narbutas norėjo tai padaryti greičiau, metų viduryje, mes tiesiog negalėjome šios jo iškeltos sąlygos įgyvendinti“, – teigia meras. Nors „Narbutas LT“ savo projektui ir pasirinko Vilnių, jis tiki, kad sumanymas ir Ukmergėje neturėtų būti užgesintas.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)