Spausdinti šį puslapį

„SC Ukmergė“ sezoną pradėjo pergale

Šiemet moterų futbolo pirmenybių formatas kitoks, nei per pastaruosius keletą metų – vietoje grupių ir finalinių etapų bus žaidžiami du ratai.

LMFA I lygoje iki lapkričio varžysis 8 komandos.

Pirmose rungtynėse „SC Ukmergė“ sezoną pradėjo pergale išvykoje rezultatu 2:0 prieš FK „Jonava“ – abu įvarčius pelnė Gabija Toropovaitė.

Antrajame ture „SC Ukmergė“ Šventupės stadione įveikė „Šešupę“. Aikštės šeimininkes išvedė į priekį Meidos Proscevičiūtės taiklus smūgis. Po 4 įvarčius įmušė seserys Gabija ir Livija Toropovaitės.

Trečiame ture Vilniuje rungtynės vyko tarp FK „Vilnius“ ir „SC Ukmergė“. Tvyrant alinančiam karščiui, dvikova baigėsi ukmergiškių pergale 2:0.

Pasinaudojusi varžovių vartininkės klaida, kamuolį į vartus iš nuotolio pasiuntė G. Toropovaitė, o antrajame kėlinyje rezultatą įtvirtino M. Proscevičiūtė.

Ketvirtajame ture „SC Ukmergė“ moterų futbolo komanda Šventupės stadione įveikė „Kauno Žalgirio“ FA rezultatu 7:3. Pirmąjį susitikimo įvartį pelnė M. Proscevičiūtė, du įvarčius pridėjo L. Toropovaitė, o 4 įvarčius – G. Toropovaitė.

Liepos 3 dieną bus sužaistas paskutinis pirmenybių turas prieš vasaros pertrauką. Ukmergės komanda rungtyniaus Vilniuje su MFA „Žalgiris“ B-MRU komanda, kuri taip pat visose rungtynėse yra pasiekusi pergales.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.