Spausdinti šį puslapį

Ukmergės futbolo komandai – trečioji vieta

Ukmergės „Vienybės“ komanda. Ukmergės „Vienybės“ komanda.

Baigėsi Lietuvos futbolo senjorų 35+ pirmenybės, kuriose puikiai pasirodė ukmergiškiai.

Stipriausių Lietuvos futbolo senjorų komandų rungtynių finale susitiko Alytaus „FK Dainava“ bei Gargždų „AMK“. Nugalėtojais tapo Gargždų komanda, rezultatu 3:1 įveikusi alytiškius.

Mūsų rajono futbolininkai – Ukmergės „Vienybės“ komanda – rezultatu 4:3 įveikė Tauragės „FK Tauras“ ir iškovojo bronzos medalius.

Ukmergės futbolo senjorų klubui „Vienybė“ vadovaujantis Artūras Rabašauskas rūpinasi komandos komplektavimu, treniruotėmis, išvykomis į varžybas.

Klubas kasmet teikia paraiškas ir gauna dalinį finansavimą iš Ukmergės rajono savivaldybės biudžeto Kūno kultūros ir sporto plėtros programos lėšų.

Futbolo komandos „Vienybė“ kapitonas bei vartininkas – Nerijus Kačinskas. Aktyvūs ir rezultatyvūs ukmergiškių komandoje – Mindaugas Morkūnas, Vitalijus Kavoliūnas, Aldas Kartašovas, Tomas Aliubavičius, Tadas Skominas, Nerijus Remeika, Igoris Krasinas.

Šiame sezone Ukmergės „Vienybė“ Lietuvos senjorų 40+ pirmenybėse iškovojo penktą vietą, Utenos apskrities 35+ čempionate – antrą, Kėdainių „Daumantų majonezo“ taurės varžybose – pirmą vietą.

Naujiena pasidalijo Ukmergės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyrius.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.