„Uk­mer­gės ži­nio­se“ ne­se­niai skel­bė­me, kad nuo nau­jų me­tų grei­to­sios pa­gal­bos me­di­kus iš­si­kvies­ti bus ga­li­ma tik per tar­pi­nin­kus, nes Uk­mer­gės grei­to­sios me­di­ci­nos pa­gal­bos dis­pe­če­ri­nės funk­ci­jas tu­ri per­im­ti Vil­niaus grei­to­sios me­di­ci­nos pa­gal­bos sto­tis.

Šią sa­vai­tę bu­vo pa­skelb­ta, kad Svei­ka­tos ap­sau­gos mi­nis­te­ri­ja iš da­lies stab­do ša­lies grei­to­sios me­di­ci­nos pa­gal­bos cen­tra­li­za­vi­mą.

Ta­čiau pa­aiš­kė­jo, kad tai lie­čia ne vi­sas sa­vi­val­dy­bes. Vil­niaus ap­skri­ties sa­vi­val­dy­bės re­or­ga­ni­za­ci­ją pra­dės vyk­dy­ti nu­sta­ty­tu lai­ku – nuo sau­sio 1 die­nos.

Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bė bu­vo vie­na iš tų, ku­ri dis­ku­si­jose su mi­nis­te­ri­jos, li­go­nių ka­sų, Vil­niaus grei­to­sios me­di­ci­nos pa­gal­bos sto­ties at­sto­vais siū­lė re­or­ga­ni­za­ci­ją ati­dė­ti. Ta­čiau Vil­niaus ap­skri­ty­je re­or­ga­ni­za­ci­ja bus įvyk­dy­ta nu­ma­ty­tu lai­ku – nuo sau­sio 1 die­nos.

Pa­gal nau­ją­ją tvar­ką į gy­ven­to­jų te­le­fo­nų skam­bu­čius at­sa­ki­nės ir už­sa­ky­mus iš­kvie­ti­mams pri­ims cen­tra­li­zuo­tos dis­pe­če­ri­nės. Dis­pe­če­ri­nių dar­buo­to­jai vi­są te­le­fo­nu gau­tą in­for­ma­ci­ją per­duos te­ri­to­ri­niams grei­to­sios me­di­ci­nos pa­gal­bos sky­riams pa­gal iš­kvie­ti­mo vie­tą.

Prieš po­rą sa­vai­čių Uk­mer­gės pir­mi­nės svei­ka­tos prie­žiū­ros cen­tro vy­riau­sio­ji gy­dy­to­ja Ja­ni­na Ga­liaus­kie­nė sa­kė, kad la­biau­siai ne­ri­mą ke­lia nau­jo­sios tvar­kos įsi­ga­lio­ji­mo sku­bo­tu­mas.

„Ra­gi­no­me šią re­or­ga­ni­za­ci­ją ati­dė­ti, kol vi­si tech­ni­niai da­ly­kai bus iš­spręs­ti. Dau­giau lai­ko lik­tų ap­mo­ky­ti grei­to­sios pa­gal­bos au­to­mo­bi­lių me­di­kus nau­do­tis nau­ją­ja įran­ga“, – tei­gė pa­šne­ko­vė.

Jos nuo­mo­nė dėl sku­bo­tų ter­mi­nų ne­pa­si­kei­tė ir da­bar: „Aiš­ku, kad pri­si­tai­ky­si­me prie esa­mos tvar­kos. Ta­čiau dar ne­vi­siš­kai pa­ruoš­ta grei­to­sios pa­gal­bos au­to­mo­bi­liuo­se mon­tuo­ja­ma tech­ni­ka.“

Vi­sa ap­skri­tis tu­ri su­de­rin­ti ra­di­jo ban­gų daž­nius su Ry­šių re­gu­lia­vi­mo tar­ny­ba, kad bū­tų ga­li­ma per­duo­ti in­for­ma­ci­ją apie iš­kvie­ti­mus, nu­ti­ku­sias ne­lai­mes. Ta­čiau ne į vi­sus Uk­mer­gės PSPC grei­to­sios pa­gal­bos au­to­mo­bi­lius įmon­tuo­ta nau­jo skait­me­ni­nio ra­di­jo ry­šio apa­ra­tū­ra.

Ra­di­jo ry­šys veiks tik nuo ko­vo mė­ne­sio, o da­bar in­for­ma­ci­ja bus per­duo­da­ma te­le­fo­nais bei kom­piu­te­riais.

J. Ga­liaus­kie­nė ne­sle­pia, kad in­for­ma­ci­jos per­da­vi­mas šiuo bū­du už­truks kiek il­giau nei ra­di­jo ry­šiu.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Daugiau šioje kategorijoje:

Veterinarijos klinika

Kasyba

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar manote, kad karantinas jau turėtų būti nutrauktas
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų