Spausdinti šį puslapį

Surengtas tradicinis šaškių turnyras

Šaškių turnyras Šaškių turnyras

Mokykloje-darželyje „Varpelis“ vyko „Šaškių turnyras 2016“.

Jame dalyvavo vyresniojo ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai iš Dainavos pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus, Siesikų gimnazijos, lopšelių-darželių „Saulutė“, „Šilelis“, „Eglutė“, „Žiogelis“, „Nykštukas“ ir mokyklos-darželio „Varpelis“. Atvyko ir svečių iš Jonavos, Kėdainių.

Turnyrui teisėjavo asociacijos šachmatų klubo „Juodasis rikis“ trenerė Virginija Savickienė.

I vietą laimėjo Ugnius Voroninas iš Jonavos lopšelio-darželio „Saulutė“. II – Linas Laurinavičius iš Jonavos rajono Šveicarijos lopšelio-darželio „Voveraitė“, III – Benas Krikštaponis iš Ukmergės vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas“.

Nugalėtojai apdovanoti Ukmergės švietimo centro diplomais, visi žaidėjai – mokyklos-darželio „Varpelis“ direktorės Jolitos Čepelionienės padėkos raštais bei medaliais.

Prizus įsteigė Seimo narys Arūnas Dudėnas ir savivaldybės tarybos narė Jurgita Vijūnė. Renginį rėmė tarybos narys Darius Varnas ir Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvas.

Turnyro iniciatorė auklėtoja metodininkė Vilė Jasiulionienė su kolegėmis paruošė originalią šaškių parodą.

Informavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Šniokienė.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)