Spausdinti šį puslapį

Šachmatininkai Ukmergei atstovavo Latvijoje

Šachmatininkai Ukmergei atstovavo Latvijoje Šachmatininkai Ukmergei atstovavo Latvijoje

Praėjusį savaitgalį Jūrmaloje vyko tarptautinis šachmatų festivalis „Rudaga Kaissa“. Jame, be mūsiškių, dalyvavo jaunieji šachmatininkai iš Latvijos, Šveicarijos, Baltarusijos, Armėnijos, Rusijos.

Mūsų miestui atstovavo Ugnė Šniuikaitė, Agnė Mickūnaitė, Liepa Šarkaitė ir Normantas Noreika.

Po iškilmingo atidarymo vaikai kovas pradėjo suskirstyti pagal pajėgumą keturiose grupėse. Stipriausių šachmatininkų grupėje kovojo N. Noreika ir užėmė penktą vietą.

Antroje grupėje puikiai pasirodė U. Šniuikaitė ir A. Mickūnaitė. Ugnė iškovojo antrą vietą, o Agnė liko trečia. L. Šarkaitė žaidė trečioje grupėje ir užėmė 11 vietą bendroje įskaitoje.

„Organizatoriai paruošė labai gražų uždarymą ir siurprizų dalyviams. Visi vaikai buvo apdovanoti diplomais, atminimo dovanėlėmis, o nugalėtojai – originaliomis taurėmis, medaliais bei diplomais“, – džiugiais įspūdžiais pasidalijo apie festivalį Latvijoje papasakojusi jaunųjų šachmatininkų trenerė Virginija Savickienė.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)