Spausdinti šį puslapį

Ukmergiškiai Martynas Dolmantas iškovojo I vietą

Rokiškyje vyko tarptautinės greitųjų šachmatų varžybos Rokiškio rajono savivaldybės mero taurei laimėti. Į krašto muziejų susirinko 80 šachmatininkų iš Maltos, Jekabpilio, Rezeknės, taip pat – Lietuvos miestų.

Suaugusiųjų turnyre ukmergiškiai Martynas Dolmantas iškovojo I vietą jaunių grupėje, Normantas Noreika liko ketvirtas, Virginija Savickienė užėmė I vietą tarp moterų.

Vaikų turnyre kovingai žaidė aštuonmetė ukmergiškė Agnė Mickūnaitė. Ji iškovojo I vietą tarp mergaičių iki 12 metų ir III vietą bendroje įskaitoje. Liepa Šarkaitė mergaičių grupėje iki 8 metų iškovojo II, Ugnė Šniuikaitė tarp mergaičių iki 12 metų – III vietą.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.