Spausdinti šį puslapį

Paaiškėjo Ukmergės tinklinio pirmenybių nugalėtojai

„Draugų“ komanda laimėjo tinklinio pirmenybes. „Draugų“ komanda laimėjo tinklinio pirmenybes.

Ukmergės rajono tinklinio pirmenybėse dalyvavo 7 komandos. Suskirstytos į du pogrupius tarpusavyje jos susitiko po kartą.

Finale komanda „Šaras“ rezultatu 2:0 nugalėjo Antano Smetonos gimnazijos komandą ir iškovojo bronzos medalius. „Draugai“ rezultatu 2:1 nugalėję „Mix“ komandą iškovojo aukso medalius ir čempionų taurę.

Geriausi komandų žaidėjai: „Draugai“ – Virgis Rutkauskas, „Šaras“ – Evaldas Talutis, „Mix“ – Loreta Raugevičiūtė.

Informavo metodininkas-organizatorius Rimantas Lenartavičius.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.