Spausdinti šį puslapį

„Tinklinis ir iššūkiai“ jau žinomas ne tik Ukmergėje

Susitiko tinklininkų komandos. Susitiko tinklininkų komandos.

Pernai startavęs neformaliojo vaikų švietimo būrelis „Tinklinis ir iššūkiai“ jau žinomas ne tik Ukmergėje. Trenerė Daiva Sinkevičienė organizuoja draugiškas varžybas su Kėdainių „Šviesiąja“ gimnazija, Anykščių Jono Biliūno gimnazija, Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija. Vaikinai dalyvauja rajono pirmenybėse, kviečiami žaisti į turnyrus su vyrų komandomis.

Jau antrus metus pirmoje komandoje žaidžia Giedrius ir Gytis Vaivados, Juozas Kovarskas, Laurynas Vilutis, Šarūnas Čereška, Irmantas Vitkauskas, Eligijus Pečiulis, Matas Želvys, Rusnė Butėnaitė, Greta Folmer, Agnė Šarmavičiūtė, Akvilė Kučinskaitė.

Dukstynos pagrindinėje mokykloje neseniai vyko kalėdinės moksleivių tinklinio varžybos tarp Jono Basanavičiaus (mokyt. Vilma ir Saulius Grigai), Antano Smetonos (mokyt. Daiva Sinkevičienė) ir Taujėnų (mokyt. Regimantas Verbickas) gimnazijų. Minimaliu taškų skirtumu pergalę šventė taujėniškiai.

Antri – Antano Smetonos, treti – Jono Basanavičiaus gimnazijos tinklininkai. Komandos ir geriausi žaidėjai – Giedrius Vaivada, Benas Martinonis ir Vitalijus Kravcovas – apdovanoti taurėmis.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)