Jaunučių grupėje apdovanoti
AUGUSTAS ŽYGIMANTAS KUZMA (futbolas)
Tėveliai Jurga Kuzmaitė ir Tomas Pavydis
Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos pirmenybėse (Vilniaus zona) II v.
Vaikinų futbolo turnyrų nugalėtojas ir prizininkas.
Naudingiausias komandos žaidėjas.
GABIJA TOROPOVAITĖ (futbolas)
Tėveliai Žaneta Kondratovič ir Sigitas Toropovas
Lietuvos moterų futbolo I lygos čempionato žaidėja.
Lietuvos merginų futbolo 7x7 čempionate I v.
Lietuvos jaunučių merginų futbolo 5x5 III v.
Pabaltijo šalių taurės varžybose I v.
Lietuvos merginų futbolo rinktinės U-15 žaidėja.
ODETA ATKOČIŪNAITĖ (futbolas)
Tėveliai Lina ir Artūras Atkočiūnai
Lietuvos moterų futbolo I lygos čempionato žaidėja.
Lietuvos merginų futbolo 7x7 čempionate I v.
Lietuvos jaunučių merginų futbolo 5x5 III v.
Pabaltijo šalių taurės varžybose I v.
Lietuvos merginų futbolo rinktinės U-17 žaidėja.
POVILAS UŽTUPYS (dziudo)
Tėveliai Ona ir Robertas Užtupiai
Lietuvos moksleivių jaunių sambo pirmenybėse III v.
Lietuvos kaimo sporto klubų asociacijos „Nemunas“ jaunių U-18 dziudo pirmenybėse III v.
Lietuvos jaunučių žaidynių finalinėse dziudo varžybose II v.
Lietuvos sporto vilčių žaidynių sambo varžybose I v.
Lietuvos mokinių jaunučių dziudo čempionate III v.
MARTYNA ČEPAITĖ (krepšinis)
Tėveliai Jūratė ir Arūnas Čepai
Lietuvos jaunučių merginų U-15 rinktinės narė.
Kandidatė į 2016 m. Lietuvos merginų U-16 krepšinio rinktinę.
2015 m. jaunučių merginų U-16 II diviziono krepšinio čempionate II v.
Lietuvos moterų „Akvilės“ krepšinio čempionate III v.
ARTŪRAS JAKAVIČIUS (dziudo)
Tėveliai Rada Marcinkevič ir Justas Paulauskas
Lietuvos vaikų sambo pirmenybėse III v.
Lietuvos moksleivių jaunių sambo pirmenybėse II v.
Lietuvos jaunučių žaidynių finalinėse dziudo varžybose III v.
Lietuvos sporto vilčių žaidynių sambo varžybose I v.
JONAS LOBINAS (dziudo)
Tėveliai Irena ir Raimondas Lobinai
Lietuvos vaikų sambo pirmenybėse III v.
Lietuvos mokinių jaunučių dziudo čempionate II v.
KAPARAS ŽOLDASBEKOVAS (dziudo)
Tėveliai Vaida ir Andrius Žoldasbekovai
Lietuvos vaikų sambo pirmenybėse I v.
Lietuvos moksleivių jaunių sambo pirmenybėse I v.
Lietuvos jaunučių žaidynių finalinėse dziudo varžybose III v.
Lietuvos sporto vilčių žaidynių sambo varžybose I v.
JORIS PRENIS (dziudo)
Tėveliai Ilona ir Antanas Preniai
Lietuvos vaikų sambo pirmenybėse III v.
Lietuvos vaikų dziudo čempionate II v.
AGNĖ MICKŪNAITĖ (šachmatai)
Tėveliai Vaida Kušleikaitė ir Sigitas Mickūnas
Lietuvos klasikinių, greitųjų, „Žaibo“ šachmatų čempionate II v.
Lietuvos jaunučių rinktinės narė
Tarptautinių ir respublikinių turnyrų nugalėtoja.
Jaunių grupėje apdovanoti
GRETA FOLMER (dziudo)
Tėveliai Elena ir Andrius Folmer
Pasaulio jaunių sambo čempionate Rumunijoje 5 v.
Europos jaunių sambo čempionate Prancūzijoje II v.
LR jaunimo U 21 dziudo pirmenybėse III v.
Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse I v., Lietuvos jaunimo sambo pirmenybėse III v., LR sambo čempionate I v.
ERNESTAS SAKAS (dziudo)
Tėveliai Elena ir Artūras Sakai
LR jaunimo U21 dziudo pirmenybėse III v.
Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse I v.
Lietuvos jaunimo sambo pirmenybėse II v., Lietuvos dziudo U 23 čempionate III v.
LR sambo čempionate I v.
AUSTĖJA ŠIDLAUSKAITĖ (dziudo)
Tėveliai Dainora ir Gražvydas Šidlauskai
LR jaunučių U 16 dziudo čempionate III v.
Lietuvos moksleivių jaunių sambo pirmenybėse I v.
Lietuvos kaimo sporto klubų asociacijos „Nemunas“ jaunių U 18 dziudo pirmenybėse I v.
Lietuvos jaunučių žaidynių finalinėse dziudo varžybose II v.
Lietuvos sporto vilčių žaidynių sambo varžybose I v.
Lietuvos mokinių jaunučių dziudo čempionate II v.
TAUTVYDAS VILČINSKAS (dziudo)
Tėveliai Judita ir Laimonas Vilčinskai
Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse II v.
Lietuvos jaunimo sambo pirmenybėse III v.
Lietuvos moksleivių jaunių sambo pirmenybėse III v.
Lietuvos kaimo sporto klubų asociacijos „Nemunas“ jaunių U 18 dziudo pirmenybėse II v.
Lietuvos sporto vilčių žaidynių sambo varžybose II v.
Lietuvos mokinių jaunių dziudo čempionate III v.
ARŪNAS LUKOŠEVIČIUS (dziudo)
Tėveliai Sonata ir Arūnas Lukoševičiai
Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse I v.
Europos jaunių sambo čempionate Prancūzijoje V v.
Lietuvos moksleivių jaunių sambo pirmenybėse I v.
NOJUS VERBICKAS (krepšinis)
Tėveliai Jolanta ir Regimantas Verbickai
Ukmergės vyrų krepšinio komandos „Olimpas“ žaidėjas.
Rezultatyviausias Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių žaidėjas.
Rezultatyviausias Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U-19 „Olimpinės taurės“ žaidėjas.
Perspektyviausias Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U-18 žaidėjas.
EMILIJA KASELYTĖ (futbolas)
Močiutė Marijona Kaselienė
Lietuvos merginų U-17 rinktinės vartininkė.
Lietuvos merginų futbolo 7x7 čempionate I v.
Lietuvos merginų mažojo futbolo čempionate III v.
Lietuvos moterų A ir I lygos žaidėja, Pabaltijo šalių taurės varžybose I v.
LOLITA ŽIŽYTĖ (futbolas)
Tėveliai Dalia ir Sigitas Žižiai
Lietuvos merginų U-19 futbolo rinktinės žaidėja.
Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionato žaidėja.
Pabaltijo šalių taurės varžybose I v.
JUSTINAS SAKALAUSKAS (krepšinis)
Tėveliai Erika ir Arūnas Sakalauskai
Ukmergės vyrų krepšinio komandos „Olimpas“ žaidėjas.
Rezultatyviausias Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių žaidėjas.
Rezultatyviausias Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U-19 „Olimpinės taurės“ žaidėjas.
LKF „Sprite“ krepšinio talentų kovos „1x1“ nugalėtojas.
Krepšinio turnyrų prizininkas ir dalyvis.
VESTA PEREGORODEJEVAITĖ (krepšinis)
Tėveliai Asta ir Ruslanas Peregorodejevai
Jaunučių merginų U-16 II diviziono krepšinio čempionate II v.
Naudingiausia LMKL jaunučių merginų U-16 krepšinio čempionato žaidėja.
Lietuvos moterų „Akvilės“ krepšinio čempionate III v.