Jaunučių grupės geriausi sportininkai ir jų tėveliai. Jaunučių grupės geriausi sportininkai ir jų tėveliai.

Kaskart metams besibaigiant Ukmergės sporto centras surengia šventę, kurioje apdovanojami geriausių rezultatų pasiekę rajono sportininkai, sporto klubų atstovai, rėmėjai, treneriai. Tokia tradicinė šventė praėjusią savaitę surengta sporto centro stadione.

 

Jaunučių grupėje apdovanoti

AUGUSTAS ŽYGIMANTAS KUZMA (futbolas)

Tėveliai Jurga Kuzmaitė ir Tomas Pavydis                  

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos pirmenybėse (Vilniaus zona) II v.

Vaikinų futbolo turnyrų nugalėtojas ir prizininkas.

Naudingiausias komandos žaidėjas.

GABIJA TOROPOVAITĖ (futbolas)

Tėveliai Žaneta Kondratovič ir Sigitas Toropovas

Lietuvos moterų futbolo I lygos čempionato žaidėja.

Lietuvos merginų futbolo 7x7 čempionate I v.

Lietuvos jaunučių merginų futbolo 5x5 III v.

Pabaltijo šalių taurės varžybose I v.

Lietuvos merginų futbolo rinktinės U-15 žaidėja.

ODETA ATKOČIŪNAITĖ (futbolas)

Tėveliai Lina ir Artūras Atkočiūnai

Lietuvos moterų futbolo I lygos čempionato žaidėja.

Lietuvos merginų futbolo 7x7 čempionate I v.

Lietuvos jaunučių merginų futbolo 5x5 III v.

Pabaltijo šalių taurės varžybose I v.

Lietuvos merginų futbolo rinktinės U-17 žaidėja.

POVILAS UŽTUPYS (dziudo)

Tėveliai Ona ir Robertas Užtupiai

Lietuvos moksleivių jaunių sambo pirmenybėse III v.

Lietuvos kaimo sporto klubų asociacijos „Nemunas“ jaunių U-18 dziudo pirmenybėse III v.

Lietuvos jaunučių žaidynių finalinėse dziudo varžybose II v.

Lietuvos sporto vilčių žaidynių sambo varžybose I v.

Lietuvos mokinių jaunučių dziudo čempionate III v.

MARTYNA ČEPAITĖ (krepšinis)

Tėveliai Jūratė ir Arūnas Čepai

Lietuvos jaunučių merginų U-15 rinktinės narė.

Kandidatė į 2016 m. Lietuvos merginų U-16  krepšinio rinktinę.

2015 m. jaunučių merginų U-16 II diviziono krepšinio čempionate II v.

Lietuvos moterų „Akvilės“ krepšinio čempionate III v.

ARTŪRAS JAKAVIČIUS (dziudo)

Tėveliai Rada Marcinkevič ir Justas Paulauskas

Lietuvos vaikų sambo pirmenybėse III v.

Lietuvos moksleivių jaunių sambo pirmenybėse II v.

Lietuvos jaunučių žaidynių finalinėse dziudo varžybose III v.

Lietuvos sporto vilčių žaidynių sambo varžybose I v.

JONAS LOBINAS (dziudo)

Tėveliai Irena ir Raimondas Lobinai

Lietuvos vaikų sambo pirmenybėse III v.

Lietuvos mokinių jaunučių dziudo čempionate II v.

KAPARAS ŽOLDASBEKOVAS (dziudo)

Tėveliai Vaida ir Andrius Žoldasbekovai

Lietuvos vaikų sambo pirmenybėse I v.

Lietuvos moksleivių jaunių sambo pirmenybėse I v.

Lietuvos jaunučių žaidynių finalinėse dziudo varžybose III v.

Lietuvos sporto vilčių žaidynių sambo varžybose I v.

JORIS PRENIS (dziudo)

Tėveliai Ilona ir Antanas Preniai

Lietuvos vaikų sambo pirmenybėse III v.

Lietuvos vaikų dziudo čempionate II v.

AGNĖ MICKŪNAITĖ (šachmatai)

Tėveliai Vaida Kušleikaitė ir Sigitas Mickūnas

Lietuvos klasikinių, greitųjų, „Žaibo“ šachmatų čempionate II v.

Lietuvos jaunučių rinktinės narė

Tarptautinių ir respublikinių turnyrų nugalėtoja.

Jaunių grupėje apdovanoti

GRETA FOLMER (dziudo)

Tėveliai Elena ir Andrius Folmer

Pasaulio jaunių sambo čempionate Rumunijoje 5 v.

Europos jaunių sambo čempionate Prancūzijoje II v.

LR jaunimo U 21 dziudo pirmenybėse III v.

Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse I v., Lietuvos jaunimo sambo pirmenybėse III v., LR sambo čempionate I v.

ERNESTAS SAKAS (dziudo)

Tėveliai Elena ir Artūras Sakai

LR jaunimo U21 dziudo pirmenybėse III v.

Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse I v.

Lietuvos jaunimo sambo pirmenybėse II v., Lietuvos dziudo U 23 čempionate III v.

LR sambo čempionate I v.

AUSTĖJA ŠIDLAUSKAITĖ (dziudo)

Tėveliai Dainora ir Gražvydas Šidlauskai                    

LR jaunučių U 16 dziudo čempionate III v.

Lietuvos moksleivių jaunių sambo pirmenybėse I v.

Lietuvos kaimo sporto klubų asociacijos „Nemunas“ jaunių U 18 dziudo pirmenybėse I v.

Lietuvos jaunučių žaidynių finalinėse dziudo varžybose II v.

Lietuvos sporto vilčių žaidynių sambo varžybose I v.

Lietuvos mokinių jaunučių dziudo čempionate II v.

TAUTVYDAS VILČINSKAS (dziudo)

Tėveliai Judita ir Laimonas Vilčinskai

Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse II v.

Lietuvos jaunimo sambo pirmenybėse III v.

Lietuvos moksleivių jaunių sambo pirmenybėse III v.

Lietuvos kaimo sporto klubų asociacijos „Nemunas“ jaunių U 18 dziudo pirmenybėse II v.

Lietuvos sporto vilčių žaidynių sambo varžybose II v.

Lietuvos mokinių jaunių dziudo čempionate III v.

ARŪNAS LUKOŠEVIČIUS (dziudo)

Tėveliai Sonata ir Arūnas Lukoševičiai

Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse I v.

Europos jaunių sambo čempionate Prancūzijoje V v.

Lietuvos moksleivių jaunių sambo pirmenybėse I v.

NOJUS VERBICKAS (krepšinis)

Tėveliai Jolanta ir Regimantas Verbickai

Ukmergės vyrų krepšinio komandos „Olimpas“ žaidėjas.

Rezultatyviausias Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių žaidėjas.

Rezultatyviausias Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U-19 „Olimpinės taurės“ žaidėjas.

Perspektyviausias Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U-18 žaidėjas.

EMILIJA KASELYTĖ (futbolas)

Močiutė Marijona Kaselienė

Lietuvos merginų U-17 rinktinės vartininkė.

Lietuvos merginų futbolo 7x7 čempionate I v.

Lietuvos merginų mažojo futbolo čempionate III v.

Lietuvos moterų A ir I lygos žaidėja, Pabaltijo šalių taurės varžybose I v.

LOLITA ŽIŽYTĖ (futbolas)

Tėveliai Dalia ir Sigitas Žižiai

Lietuvos merginų U-19 futbolo rinktinės žaidėja.

Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionato žaidėja.

Pabaltijo šalių taurės varžybose I v.

JUSTINAS SAKALAUSKAS (krepšinis)

Tėveliai Erika ir Arūnas Sakalauskai

Ukmergės vyrų krepšinio komandos „Olimpas“ žaidėjas.

Rezultatyviausias Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių žaidėjas.

Rezultatyviausias Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U-19 „Olimpinės taurės“ žaidėjas.

LKF „Sprite“ krepšinio talentų kovos „1x1“ nugalėtojas.

Krepšinio turnyrų prizininkas ir dalyvis.

VESTA PEREGORODEJEVAITĖ (krepšinis)

Tėveliai Asta ir Ruslanas Peregorodejevai

Jaunučių merginų U-16 II diviziono krepšinio čempionate II v.

Naudingiausia LMKL jaunučių merginų U-16 krepšinio čempionato žaidėja.

Lietuvos moterų „Akvilės“ krepšinio čempionate III v.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Veterinarijos klinika

Vilkmerge restoranas

Ukmerges siluma

Ar pritariame streikuojantiems mokytojams?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Laidojimo ir kremavimo paslaugos Ukmergėje

Autoservisas Ukmergėje

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Akmenys prabyla

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų