Spausdinti šį puslapį

Dalyvavo bėgime Anykščiuose

Anykščiuose vyko 55-asis bėgimas „Anykščiai – Puntuko akmuo – Anykščiai“, kuris taip pat yra ir VI Lietuvos bėgimo taurės etapas.

Bėgimo startas ir finišas – Anykščių centras, o trasa – miesto gatvės. Daug šiltų emocijų žiūrovams ir laukiantiems starto ilgesnėms distancijoms sukėlė „Puntukėlio“ bėgimai, kuriuose dalyvavo patys mažiausieji, vėliau startavo 3, 6 ir 11 km distancijose bėgantys entuziastai.

Sporto šventėje dalyvavo ir ukmergiškiai. 11 km distanciją pasirinko Kęstutis Mikulėnas, Medardas Džiovenis, Regimantas Šnipaitis, Eugenijus Oganauskas, Andrius Pranculevičius, Vilma Zarankaitė, Juozas Songaila, o Upė Oganauskaitė įveikė 3 km distanciją.

  1. Songaila buvo apdovanotas I vietos savo amžiaus grupėje medaliu ir prizais, M. Džiovenis pagerbtas ir medaliu bei prizais apdovanotas laimėjęs III vietą.

 

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)