Spausdinti šį puslapį

Galiūnai demonstravo žmogaus jėgos galimybes

Galiūnų varžybų dalyviai. Galiūnų varžybų dalyviai.

Ukmergės miesto šventės antroji diena buvo sportiška. Į galiūnų varžybas dalyvauti užsiregistravo 11 Lietuvos jėgos sporto šakų asociacijos sportininkų.

Vyrų atvyko iš Vilniaus, Pakruojo, Šakių, Marijampolės, kitų miestų. Galiūnų varžybos Ukmergėje rengiamos jau ne pirmi metai, tačiau šios buvo pirmosios, kai dalyvavo profesionalai.

Anot Lietuvos jėgos sporto šakų asociacijos prezidento Artūro Urbonavičiaus, varžybos buvo sunkios, netrūko aršios kovos. Jų pradžia nesėkminga Mariui Jančiukui. Lagaminų nešimo rungtyje jam įtrūko rankos dilbio raištis, tad iš aikštelės teko skubėti į ligoninę.

Vyrai varžėsi penkiose rungtyse. Kėlimo estafetės metu teko pakelti 75 kg svarmenį ir 120 kg štangą. Geriausiai sekėsi Mantui Virbickui.

Po laikrodžio nešimo rungties išaiškėjo lyderis – Audrius Jokūbaitis. Šis sportininkas iš Šakių ir iškovojo pirmą vietą. Antros vietos laimėtojas – Saulius Skikas. Mantas Virbickas – trečias.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Susiję įrašai (pagal žymę)