Spausdinti šį puslapį

Medaliais džiaugiasi ukmergiškiai

Vasario 15–20 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos jaunių ir jaunučių standartinių šachmatų čempionatas.

Dėl medalių susikovė net 257 šachmatininkai. Ukmergei atstovavo trys šachmatininkai dviejose amžiaus grupėse: B-16 grupėje – Artūras Mecelis, M-12 grupėje – Agnė Mickūnaitė ir Ugnė Šniuikaitė.

Per 6 dienas vaikai sužaidė 9 partijas, o vienai partijai sužaisti prireikdavo iki keturių valandų.

Jau trečius metus šiame čempionate medaliais džiugina Agnė Mickūnaitė. Nors žaidė su vyresnėmis varžovėmis, ji iškovojo trečią vietą.

Ugnė Šniuikaitė surinko 4,5 taško ir užėmė 13 vietą.

Artūras Mecelis surinko keturis taškus iš devynių ir užėmė 17 vietą bei pasikėlė reitingą 25 taškais.

Daugiausia medalių iškovojo Vilniaus šachmatininkai, tačiau prizininkų turi ir kiti miestai: Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Marijampolė, Kėdainiai, Plungė, Tauragė, Ukmergė ir Jurbarkas.