Deltuvos seniūnija – sportiškiausia rajone

XII rajono seniūnijų sporto žaidynėse šiemet nugalėjo Deltuvos seniūnija.

Iš viso žaidynėse dalyvavo devynių seniūnijų sporto mėgėjai. Iš viso atvyko per 200 dalyvių.

Jie susirungė krepšinio, tinklinio, futbolo, stalo teniso, šaškių, šachmatų, smiginio, virvės traukimo rungtyse ir seniūnų trikovėje.

Iškovoję 5 pirmas, 1 antrą ir 2 trečias vietas komandinę čempionų taurę iškovojo Deltuvos seniūnijos sportininkai (seniūnas – Gintaras Radzevičius).

Antrą vietą iškovojo Vidiškių seniūnija (seniūnas – Virgilijus Štaras), trečią – Želvos seniūnija (seniūnas – Saulius Rutavičius).

Seniūnų trikovėje pirmą vietą iškovojo Šešuolių seniūnė Jolanta Lukšienė, antrą – Želvos seniūnas S. Rutavičius, trečią – Deltuvos seniūnas G. Radzevičius.