Spausdinti šį puslapį

Vyko seniūnijų varžybos

Ukmergės miesto ir Deltuvos seniūnijų tinklininkai tapo nugalėtojais. Ukmergės miesto ir Deltuvos seniūnijų tinklininkai tapo nugalėtojais.

Utenoje vyko XII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių zoninės varžybos.

Atvyko sportininkai iš Utenos, Ignalinos, Zarasų, Anykščių, Molėtų, Visagino ir Ukmergės savivaldybių. Jie varžėsi 9-iose sporto šakose.

Ukmergės miesto seniūnijos sportininkai laimėjo pirmą vietą moterų 3x3 tinklinio varžybose, 3 vietą šaškių ir 5 vietą stalo teniso varžybose.

Deltuvos seniūnijos sportininkai pirmas vietas iškovojo vyrų tinklinio 3x3, futbolo ir šachmatų rungtyse. Virvės traukikai laimėjo sidabro medalius.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.