Spausdinti šį puslapį

Prizų laimėjo jaunieji šokėjai

Ema Grikšaitė. Ema Grikšaitė.

„Vėtra“ klubo šokėjai tapo nugalėtojais ir prizininkais Kauno „Rolo“ šokių klubo ir Lietuvos sportinių šokių federacijos organizuojamose varžybose „Jaunosios viltys 2019“.

Vaikų E2 grupėje Mindaugas Vaitkevičius ir Gerda Trilikauskytė, o Solo E3 grupėje Melita Mikelionytė, Vakarė Pšitulskytė ir Agnė Kuliešiūtė užėmė I vietas.

Vaikų E4 grupėje Juozas Lobinas ir Elzė Jačionytė užėmė III vietą, Solo E4 grupėje Ema Grikšaitė – I, Ieva Lobinaitė – II, Ligita Lovec – III vietas.

Visą dieną trukusiose varžybose teisėjavo trys užsienio teisėjai ir grupė iš Lietuvos, tarp jų – klubo „Vėtra“ treneris, tarptautinės kategorijos teisėjas Michailas Ržeuskis.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.