Spausdinti šį puslapį

Vyko plaukimo varžybos

Ukmergės baseine įvyko tradicinės Ukmergės sporto centro plaukimo skyriaus mokinių naujametinės plaukimo varžybos. Jose dalyvavo daugiau kaip 40 dalyvių. Tarp jų – Ukmergės ,,Ryto“ specialiosios mokyklos, globos centro ugdytiniai (mokytojas Leonas Žuklys).

Jauniausieji turėjo įveikti 50 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi bei nugara rungtį, o vyresnieji – 100 m nuotolį.

Priešmokyklinės grupės mokinys Deniz Abyzov puikiai įveikė 50 metrų laisvu stiliumi ir džiaugėsi gautu medaliu. 1–2 klasių mergaičių grupėje I vietą iškovojo Faustė Damulytė, II – Rusnė Žirinaitė, III – Emilė Januliavičiūtė.

3–4 klasių grupėje I vietą iškovojo Ema Klevinskaitė, II – Sofija Armanavičiūtė, III – Saulė Užuraistytė, o berniukų grupėje I vietą – Tomas Miškinis, II – Mindaugas Šuminskas, III – Vilius Jankūnas.

5–6–7 klasių amžiaus grupėje I vietą užėmė Liepa Šarkaitė, II – Orinta Beliukevičiūtė, III – Viltė Govorova, o berniukų grupėje I vietą – Joris Kuliamas, II – Rokas Žirinas, III – Jonas Balandis.

8–9–10 klasių amžiaus grupėje nugalėjo Vitalija Jankūnaitė ir Benas Pauliukonis.

11–12 klasių amžiaus grupėje  I vietą iškovojo Paulius Stoncelis, II vietą – Aleksandras Jankūnas, III vietą – Vakaris Šmidas.

Varžybas organizavo ir vedė Ukmergės sporto centro plaukimo mokytojai Evelina Navašinskaitė ir Arūnas Miškinis. Informavo Ukmergės sporto centro sporto vadybininkė Sonata Balienė.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.