Spausdinti šį puslapį

Įvyko rajono stalo teniso pirmenybės

Stalo teniso pirmenybių dalyviai. Stalo teniso pirmenybių dalyviai.

Arvydas PĖŠINA

Ukmergėje praėjusį savaitgalį vyko rajono stalo teniso pirmenybės. Jose rungtyniavo 12 vyrų ir 6 moterys.

Vyrų grupėje čempionu tapo Kęstutis Gleiznys, antrą vietą iškovojo Eugenijus Kuodelis, trečią – Alvydas Paknys.

Moterų grupėje čempione tapo Aušra Strumilienė, sidabro medalį iškovojo Miglė Lukoševičienė, bronzą – Agnė Mickūnaitė.

Dvejetų varžybose čempionais tapo Eugenijus Kuodelis ir Kęstutis Gleiznys, antri – Alvydas Paknys ir Feliksas Lermanas, treti – Rimantas Mačiulis ir Justinas Dutkus.

Varžyboms teisėjavo tarptautinės kategorijos teisėjas Vincas Franckaitis. Jis atvežė ir leidinių, rakečių, kamuoliukų, ženklelių kolekciją, apibūdinančią Lietuvoje šiemet minimą stalo teniso kelio 95-metį. Stalo teniso žaidimo Lietuvoje pradžia yra 1927 metai. Svečias priminė geriausius šio sporto žaidėjus, apibūdino šiandieninę stalo teniso padėtį – daug jaunimo žaidžia užsienio klubuose bei rungtyniauja svarbiose varžybose.

Ukmergės stalo teniso komandos vadovui ir varžybų organizatoriui Viliui Petrauskui V. Franckaitis įteikė nacionalinės kategorijos teisėjo pažymėjimą.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.