Grei­tų­jų šach­ma­tų tur­ny­ras

Uk­mer­gės mies­to šven­tės „Su­si­ei­ki­me, kai­my­nai“ grei­tų­jų šach­ma­tų tur­ny­re da­ly­va­vo 50 šach­ma­ti­nin­kų iš Šir­vin­tų, Jo­na­vos, Ro­kiš­kio, Kė­dai­nių bei Uk­mer­gės.

 

A tur­ny­re nu­ga­lė­to­ju ta­po Lai­mu­tis Mi­kė­nas iš Ro­kiš­kio, an­trą vie­tą už­ėmė ro­kiš­kė­nas Rai­mun­das Iva­naus­kas, o tre­čią – uk­mer­giš­kis Ar­tū­ras Ri­my­dis.

Tarp mo­te­rų ge­riau­siai se­kė­si As­tai Val­čiu­kie­nei iš Uk­mer­gės.

Jau­nių gru­pė­je pir­mą–t­re­čią vie­tas pa­si­da­li­no uk­mer­giš­kiai Mar­ty­nas Dol­man­tas, Ar­tū­ras Me­ce­lis ir Do­na­tas Čer­ni­kaus­kas iš Kė­dai­nių.

Mer­gi­nų gru­pė­je pir­ma vie­ta ati­te­ko Ged­man­tei Mic­ke­vi­čiū­tei iš Kė­dai­nių.

Vai­kų tur­ny­re iki 10 me­tų gru­pė­je nu­ga­lė­to­ju ta­po kė­dai­niš­kis Ka­ro­lis Rač­kaus­kas, ant­ras – Nag­lis Gu­taus­kas iš Uk­mer­gės, tre­čias – Ro­ber­tas Mar­čiu­lio­nis iš Ro­kiš­kio.

Tarp mer­gai­čių ge­riau­siai se­kė­si Žie­dei Dau­ja­dai­tei iš Uk­mer­gės.

Aš­tuon­me­čių tur­ny­re pir­mą vie­tą už­ėmė Va­ka­ris Ur­bo­na­vi­čius, ant­ras – Ka­jus Zu­ba­vi­čius iš Kė­dai­nių, tre­čias –  uk­mer­giš­kis Ar­man­das Uš­čiaus­kas. O tarp mer­gai­čių ne­pra­len­kia­ma bu­vo uk­mer­giš­kė Lie­pa Šar­kai­tė.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų