Spausdinti šį puslapį

Dziudo čempionatas

Kaune vyko Lietuvos jaunių U-18 ir jaunučių U-15 dziudo čempionatas, kurį organizavo Nacionalinė dziudo asociacija.

Čempionate dalyvavo Ukmergės sporto centro šeši sportininkai ir sporto mokytojas Eugenijus Simonaitis.

Jaunučių U-15 grupėje geriausiai sekėsi kovoti Lukui Karveliui – jis iškovojo III vietą. Kasparas Sabulis ir Astijus Folmer liko septinti.

Jaunimo U-18 grupėje Jonas Lobinas ir Martynas Dolgovas pateko į finalą ir iškovojo III vietas.

Sportininkams medalius ir diplomus įteikė buvęs olimpietis, treniruotes lankęs Ukmergės sporto centre, šiuo metu vadovaujantis Nacionalinei dziudo asociacijai, Marius Paškevičius.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.