Spausdinti šį puslapį

Sambo čempionatas

Tauragėje vyko Lietuvos jaunių (gim. 2002–2006 m.) sambo čempionatas, į kurį atvyko sambo imtynių meistrai iš įvairių šalies miestų.

Ukmergės sporto centro imtynininkai iš šio čempionato parsivežė septynis medalius: tris aukso, tris sidabro ir vieną bronzos.

Sėkmingiausiai kovojo Austėja Šidlauskaitė, Kaparas Žoldasbekovas bei Martynas Dolgovas. Nugalėję varžovus jie iškovojo aukso medalius ir teisę atstovauti Lietuvai Europos jaunių sambo čempionate. Balandžio mėnesį jis vyks Bulgarijoje.

Jonas Lobinas, Ernestas Grakavinas, Emilis Putinauskas, pralaimėję finalinius susitikimus, iškovojo čempionato sidabro medalius. Bronzos medalį iškovojo Arlandas Tamošaitis. Sportininkus treniruoja sporto mokytojai Eugenijus Simonaitis ir Artūras Sakas.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.