Ukmergės kovų menų naujienos, kikboksas, dziudo, karatė
Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

„Tai buvo vienintelis CV, kurį kada siunčiau darbdaviui, o dabar įmonėje skaičiuoju jau vienuoliktus metus“, – sako „Lidl Lietuva“ Kauno Regioninės bendrovės vadovas Mantas. Įkvepiančia istorija pasidalinęs ilgametis darbuotojas teigia, kad jį labiausiai motyvuoja įmonės tarptautiškumas, karjeros galimybės ir palankios sąlygos tobulėjimui.

Gruodžio 5 d., apie 14 val., Ukmergėje, Piliakalnio gatvėje, automobilis „Opel Astra“ kliudė VW markės automobilį.

Policijoje gautas VĮ „Regitra“ Vilniaus filialo Ukmergės grupės pranešimas apie tai, kad lapkričio 11 d. 36 m. vyras norėjo registruoti automobilį „Toyota Rav 4“.

Gruodžio 6 d., laikotarpiu nuo 12 iki 14.40 val., buvo apvogtas kelyje Ukmergė–Petronys–Tulpiakiemis–Pagiriai, ties Saveikių kaimu, stovėjęs automobilis „Opel Zafira“.

Sodas reikalauja nuolatinės priežiūros ir rūpesčio. Ypač trapūs yra sodo augalai, maži daigeliai ir ne tik, kuriuos reikia nuolatos laistyti, saugoti nuo šalnų, kitų nepalankių aplinkos sąlygų. Bet kokiu atveju, vanduo yra pats svarbiausias augalams reikalingas elementas, be kurio jie tiesiog neišgyventų. Norint pasirūpinti augalų priežiūra, reikalinga kokybiška laistymo įranga, su kuria ilgai neužtruksite ir galėsite greitai atlikti sodo priežiūros darbus.

Deltuvos kultūros namuose klubas „Taktika“ organizavo finalinį šaškių turnyrą „Deltuvos žemei – 804 metai“.

Valstybinių miškų urėdija skelbia kalėdinių medelių prekybos pradžią. Prekyba bus rengiama visoje Lietuvoje – 26-iuose įmonės regioniniuose padaliniuose ir girininkijose.

Gruodžio 6 d. į kalbos valandėlę „Apie mus ir apie kalbą“ rinkosi Ukmergės rajono savivaldybės administracijos darbuotojai.

Ukmergėje išlieta čiuožykla. Tradicinė jai parinkta vieta – Senamiesčio progimnazijos futbolo aikštė.

Gruodžio 3-iąją pasaulyje minima Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena.

Puslapis 1 iš 1424

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų