Spausdinti šį puslapį

Šalies pirmenybėse „Vilkmergė“ – antra

Ukmergės „Vilkmergės“ krepšininkės iškovojo sidabro medalius. Dainiaus Vyto nuotr. Ukmergės „Vilkmergės“ krepšininkės iškovojo sidabro medalius. Dainiaus Vyto nuotr.

Ukmergės vardą garsinanti  „Vilkmergės“ krepšinio klubo komanda šį sezoną vieną po kitos skynė pergales ir vos netapo čempionėmis. Sekmadienį jos užėmė garbingą antrą vietą.

Kėdainiuose vykusiame Lietuvos moterų krepšinio lygos finalo ketverto turnyre nugalėjo Kauno „Aisčių-LSMU“ komanda. Ukmergės „Vilkmergės“ krepšininkes kaunietės įveikė rezultatu 81:57.

Ukmergės klubas šalies pirmenybių finale kovojo pirmą kartą. Kauno komandai 22 taškus pelnė Kristė Druskytė, 18 – Daugilė Šarauskaitė, 12 – Greta Tamašauskaitė. Ukmergės ekipoje 12 taškų surinko Gabrielė Šulskė, 8 – Martyna Petrėnaitė.

Rungtynėse dėl trečios vietos Vilniaus „Kibirkšties“ komanda 76:68 įveikė Klaipėdos „Fortūną“ ir iškovojo bronzos medalius.

Šalies žiniasklaida skelbia, kad „Vilkmergę“ į istorinį finalą neįtikėtinoje dramoje išvedė komandos narė Klaudija Serkevičiūtė. Ji pelnė 36 taškus ir pakartojo lygos rezultatyvumo rekordą, kritiniu metu realizavo abu baudų metimus ir „Vilkmergė“ fantastiškoje dramoje prasibrovė į „MultiGyn“ moterų lygos pirmenybių finalą.

K.Serkevičiūtė per 42 minutes pataikė 8 iš 13 dvitaškių, 4 iš 5 tritaškių, 8 iš 8 baudų, perėmė 4 ir atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas, 5 sykius suklydo bei surinko 39 naudingumo balus.